Za prskanje pješaka vozačima iz džepa od 30 do 150 maraka

Za prskanje pješaka vozačima iz džepa od 30 do 150 maraka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
meni ova prica iz avaza izgleda preglupo, zakonom jest odredjeno da nesmijes ugroziti pjesake a to se odnosi na lokve, ali kako neko moze prijaviti tek tako nekoga, morao bi imati neke svjedoke da ti podtvrde da te bas taj auto sa tim tablicama poprskao, a to onda mora na sud. Mislim, nidje veze.
 

IGY

Član
bezveze uvode te gluposti
jer sta trebam kad naidzem na lokvu skrenuti naglo i neobaziruci se
pa jos i udes nadaj Boze naprviti
nek ciste ulice i kanale i nece biti problema
 
Član
Dosta puta mi se desilo da budem poprskan i često namjerno...Mislim da ovo nije loše bar zbog onih što namjerno ljude prskaju iz z...cije a ako neko vidi da čovjek nije imao izbora i da nije namjerno vjerovatno neće ni prijaviti
 
Član
Npr. ja stojim na trotoaru i prodje Edo i uprska me i ne skontam mu tablice zatim prodje Igy i ja njega prijavim da me uprskao i JESAM-NISAM, moja rijec protiv njegove, nidje veze
Ili ja uprskam njega i on prijavi i ja kazem jesil lud ko te uprskao, anigdje svjedoka.....
 
Legend
malo pripazis i cao..
ovo je dobra stvar, sto su uveli
imas seljaka pa ne paze bas nimalo..
 

IGY

Član
legionar je napisao(la):
Npr. ja stojim na trotoaru i prodje Edo i uprska me i ne skontam mu tablice zatim prodje Igy i ja njega prijavim da me uprskao i JESAM-NISAM, moja rijec protiv njegove, nidje veze
Ili ja uprskam njega i on prijavi i ja kazem jesil lud ko te uprskao, anigdje svjedoka.....

1000% si u pravu ;)
 
Član
Pa odmah bi zalbu i predao na sud, da mi to dodje. Nisam jednog pjesaka okupao ove godine, al kad udari jaci pljusak, nemozes tu nista. Posebno na glavnoj, samo srednja traka je ok, ove bocne pune vode. Ja se pomaknem maksimalno ka srednjoj traci il se prestrojim u nju ak je moguce kad vidim pjesake, al u dosta situacija nemas nikakvog izbora. Trebali su cestu da valja napravit i sve bi bilo ok. A ima i glupih pjesaka, hodaju skroz uz cestu u po pljuska :icon_question:
 
ma poserem se na ovu drzavu...glupani je vode,a ja se osjecam jos veci glupan sto zivim u njoj :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
ma poserem se na ovu drzavu...glupani je vode,a ja se osjecam jos veci glupan sto zivim u njoj :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

glup ti je komentar. ako nemas sta pametnije nemoj ni pisati...

sto se tice konkretne teme, mislim da je totalno glupo, ne zbog kazne ili necega slicnog, nego zato sto je totalno neprimjenljiv. ko ce dokazat jel ga neko poprskao ili nije. jedino kameru i snimaj dok hodas :D
 
Član
Ovo nije lose, ali nikako nije dobro resenje...vozac treba da uspori ako vidi pesaka a put je pun vode, svakako trebaju da se ispostuju i ti ljudi na trotoaru, ali desi se ponekad da je jednostavno nemoguce izbeci prskanje cak i ako se ide veoma malom brzinom, to znam iz iskustva jer mi se desilo par puta da auto mili pored mene, ali opet voda na sve strane...treba se povuci u kraj trotoara i sacekati, nije to nicija krivica....E sad, ko ga bas zaleti pa isprska nekog, treba to raspraviti na licu mesta, po meni tu policija nije potrebna, uvek sam za to da sve moze da se resi recima...
 
emir_89 je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ma poserem se na ovu drzavu...glupani je vode,a ja se osjecam jos veci glupan sto zivim u njoj :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

glup ti je komentar. ako nemas sta pametnije nemoj ni pisati...

sto se tice konkretne teme, mislim da je totalno glupo, ne zbog kazne ili necega slicnog, nego zato sto je totalno neprimjenljiv. ko ce dokazat jel ga neko poprskao ili nije. jedino kameru i snimaj dok hodas :D

tebi ak se svidja,ti i dalje suti i trpi...ja ne mogu :icon_mad:
jedina svijetla tacka je ciro i njegovi momci,ovo ostalo :smajli29:
ja sam rekao svoje misljenje i sutra bih otisao odavde :icon_exclaim:
 
Legend
nema tu prijava, sta vam je
to jedino ako te sluzbeno lice vidi da si poprskao nekog, po njegovoj "strucnoj procjeni" ce ti napisati kaznu, od 30 do 150km i to je to..

a to da ti nekog prijavis, da te poprskao, isto kao da ga prijavis da je prosao kroz crveno..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top