za ne povjerovat

za ne povjerovat

Član
Stvarno nemože čovjek ni u garaži više ostaviti auto, a vi što ste za elektrošoker, ugradio bih ga i ja sebi, ali strah me ubiću sam sebe kad se navečer u gradu napijem, pa kad krenem kući uhvatim za šteku i struja me zvekne, zbog toga ne mislim da je to dobra ideja:D
Stvarno čovjek sada mora i na garažnim vratima imati alarm, pa i u autu, zbog sigurnosti
:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
dobre felge bez bar dva para lopov sarafa su poklon lopovima,a u ovakvoj nasoj drzavici,bilo kakve alu felge bez dva para lopov sarafa su bukvalno na izvol`te
 
Član
[video=youtube]http://m.youtube.com/?rdm=4n3stpos3#/watch?v=9odyz844flw[/video]
:icon_smile:
 
Član
Ovo je strasno sto se desava.Ali ne vrijedi nama cekati policiju.Dok mi vlasnici auta ne pocnemo lomiti prste i ruke takvim provalnicima nece odustati.Kad nekoliko od njih polomimo da mora dati pare sve koje je zaradio na kradji za ljekove,e tek ce se onda ostali upitati da li vrijedi ici nekome nesto uzeti.Ali kakva je drzava,opet ce mo mi snositi posljedice :icon_mad:
 
Ima u svijetu par dobrih "ZAKONA" za ovakve face koji ti doslovno izuju auto, ali i za krađe općenito.
Kad i ako ga uhvate ruka na panj i cap... pa nek krade onda koliko hoće... a nek se drugi zapitaju za sebe hoće li krasti... :icon_mad:
 
Član
guster je napisao(la):
Ma jutros krenem na posao kad vidim neka zena sa jos jednom starijom zenom place, pridjem i pitam sta je bilo mogu li kako pomoz "ko kakav mahalac":D kad zena kroz plac, ukrali mi auto golf V karavan na njemackim tablicama:icon_mad: i haj ceka ona policiju koji su stigli tek nakon pola sata od poziva:icon_mad: krenem prema tramvajskoj kad kod kontejnera, na drugom parkingu, nekih 20tak metara od mjesta gdje Petica ukradena vidim stoji bravas bez felgi:icon_eek::icon_eek: pa bas nisu normalni i uslikam i posaljem ovima da objave.

UZAS pa sad bukvalno moras kakvog pit bull-a u autu drzat :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


samo necete vjerovat al Vlasnik jos nezna da je ostao bez felgi, auta prolaze i svi slikaju al policija ne dolazi (iako je prva patrola koja je dosla zbog golfa V to vidjela)

Na zalost ova drzava vise drzi do lopova nego... da drzis pita u kolima i neko isti obije, te ga pas ozlijedi - prijeti vlasniku kazna! Meni je salon obijen i ja kazem policajcu da cu nocu drzati svoju Pit kuju u salonu, i on mi tako odgovori.
 
Član
:icon_mad: naopako je kod nas sve... :icon_mad: a nisu ni lopov sarafi neki spas...

a ovo je tacno da zakon "stiti" lopova... ne smijes ga ni taknut, moze te tuzit za nanesene povrede i fasujes npr. uvjetnu :icon_mad:
 

187

Član
ma pit-a svezati za felgu al onim konopcem da ne osteti ni felgu ni auto, pa neka ga onda ukrade pizda mu materina...
 
Član
RCat je napisao(la):
Na zalost ova drzava vise drzi do lopova nego... da drzis pita u kolima i neko isti obije, te ga pas ozlijedi - prijeti vlasniku kazna! Meni je salon obijen i ja kazem policajcu da cu nocu drzati svoju Pit kuju u salonu, i on mi tako odgovori.

pa da,svako ce odgovarati za svoje,on za obijanje a ti sto ti je cuko pojeo lopova :D
i tak je svugdje u ovim "demokratskim" drzavama
 
Početnik
Ljudi ba lopov kad naumi ukrast njemu nema prepreke,tako da to nista nepije vode,ni lopov sarafi ni pitovi ni bogovi;)
 
Ovo je od mamine kolegice auto,kao sto sam i sumnjao. Maloprije sam je pitao.
Ja je nagovarao da se mjenjamo za felge i sad je ja zezam sto mi nije dala,pa kaze vidis da sam dala nekome :D regulara zena,al jbg oni kad hoce nesto ukrasti nista ih nece sprijeciti :)
 
treba da se iznese zakon da si ti ovlasten da usmrtis nekoga ko stavlja tebe ili tvoje vlasnistvo u opasnost. I takodjer treba da se iznese "Second amendment" zakon u BIH. Pa bi vidio ko bi ti krao.
 
Član
ma lijepi moj rott frisko sa dresure
pa ako mu se na ovo da riskirat nek uzme auto odma :D

http://www.youtube.com/watch?v=2TpWlZ6x3n4&feature=player_detailpage
 
Top