za ne povjerovat

za ne povjerovat

Član
Moramo sam jutros slikat i poslat source.ba kad sam sisao jednostavno ispred zgrade nisam mmogao vjerovat :icon_confused:

http://www.source.ba/clanak/949522/vijesti/Sarajevski%20lopovi%20ne%20miruju/?ref=tiker
 
stvarno žalosno danas čovjek nesmije ni imat malo bolje felge gledas kad ces ostat bez njih sta je ovaj imao na autu pa su otisle :icon_sad:
 
Član
u isto vrijeme smo postavili TEMU...ovo je uzas sta rade, meni su s Toleda skinuli davno dva prednja tocka i odnjeli ratkape,a parking pun ALU felgi... nekome je zatrebalo dosta:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Od tada su lopov sarafi na snazi...
 
Član
nista cudno,prosle godine sam ovako zatekao komsijino auto,golf IV...
fino mu diglo auto,naprijed postavilo dva panja,pozadi dvije dizalice...
sto je najgore,felge nisu bile nista posebno
 
Član
ovo je fakat za nepovjerovat,cccc jedino kao sto kolega kaze struju postavit pa kad pridje nek se izrostilja!zalosno:icon_sad: sta drugo reci:icon_question:
 
O majku im ***** loposku, da Bog da im a lijekova zatrebalo! Pa neko se napati da si kupi da si prisuti, i tamo neka budala se nadje i ukrade! Ne'am rijeci . . .al' vala u kakvoj drzavi zivimo, nije ni cudo!:icon_mad:
 
Član
Ma jutros krenem na posao kad vidim neka zena sa jos jednom starijom zenom place, pridjem i pitam sta je bilo mogu li kako pomoz "ko kakav mahalac":D kad zena kroz plac, ukrali mi auto golf V karavan na njemackim tablicama:icon_mad: i haj ceka ona policiju koji su stigli tek nakon pola sata od poziva:icon_mad: krenem prema tramvajskoj kad kod kontejnera, na drugom parkingu, nekih 20tak metara od mjesta gdje Petica ukradena vidim stoji bravas bez felgi:icon_eek::icon_eek: pa bas nisu normalni i uslikam i posaljem ovima da objave.

UZAS pa sad bukvalno moras kakvog pit bull-a u autu drzat :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


samo necete vjerovat al Vlasnik jos nezna da je ostao bez felgi, auta prolaze i svi slikaju al policija ne dolazi (iako je prva patrola koja je dosla zbog golfa V to vidjela)
 
Član
guster je napisao(la):
Ma jutros krenem na posao kad vidim neka zena sa jos jednom starijom zenom place, pridjem i pitam sta je bilo mogu li kako pomoz "ko kakav mahalac":D kad zena kroz plac, ukrali mi auto golf V karavan na njemackim tablicama:icon_mad: i haj ceka ona policiju koji su stigli tek nakon pola sata od poziva:icon_mad: krenem prema tramvajskoj kad kod kontejnera, na drugom parkingu, nekih 20tak metara od mjesta gdje Petica ukradena vidim stoji bravas bez felgi:icon_eek::icon_eek: pa bas nisu normalni i uslikam i posaljem ovima da objave.

UZAS pa sad bukvalno moras kakvog pit bull-a u autu drzat :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:


samo necete vjerovat al Vlasnik jos nezna da je ostao bez felgi, auta prolaze i svi slikaju al policija ne dolazi (iako je prva patrola koja je dosla zbog golfa V to vidjela)

ma brate treba do pionirske prosetat i medvjeda zaduzis prevazisli su oni i pitt bull-ove!mater im ***** meni su prosle godine svaki dan pomalo kuckali i obijali punta,bgm ja htio spavat u autu!:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Pa ne mogu da vjerujem,sad najbolje prodati auto, i tramvajem se vozati, a i tu te odzepare. :icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ma najgore je to sto i murija zna ko je i sta je al im nemogu nista kad ih sud pusti na uslovnu....:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Moze se preventivom sprjecit dosta ovoga, bar ZEDER stavit na auto i lopov sarafe... jbg.. ne kosta puno,a moze ti tockove sacuvat i auto...
 
Član
guster je napisao(la):
Ma najgore je to sto i murija zna ko je i sta je al im nemogu nista kad ih sud pusti na uslovnu....:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
Bas to, u slicnoj temi smo govorili o tome, policija ih zadrzi 24 sata, a onda ih sud pusti...nema mjesta u zatvorima za ove "lakse" slucajeve :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Moze se preventivom sprjecit dosta ovoga, bar ZEDER stavit na auto i lopov sarafe... jbg.. ne kosta puno,a moze ti tockove sacuvat i auto...

Ma sve to stoji, ali vise sama cinjenica da nigdje nisi siguran, bash juce citam da su nekog momka presreli na semaforu i oteli mu auto, pa tek onda vidis dokle to ide. :icon_mad::icon_rolleyes:
 
Top