za ne povjerovat

za ne povjerovat

Član
Maruti je napisao(la):
Nelle_G je napisao(la):
Moze se preventivom sprjecit dosta ovoga, bar ZEDER stavit na auto i lopov sarafe... jbg.. ne kosta puno,a moze ti tockove sacuvat i auto...

Ma sve to stoji, ali vise sama cinjenica da nigdje nisi siguran, bash juce citam da su nekog momka presreli na semaforu i oteli mu auto, pa tek onda vidis dokle to ide. :icon_mad::icon_rolleyes:

Nisu mu oteli auto nego mu uperili pistolj i rekli da ide prema trebevicu gdje su mu uzeli pare...al svakako sok...
Sto je svakako neki vid dojave bio... imas na Sarajevo-x
 
Mom su drugu nedavno u Francuskoj sa potpuno nove C klase skinuli felge :icon_mad:
A u Sarajevu dok se iz korijena ne pocne raditi na suzbijanju kriminala nece biti velikog pomaka, ovako povrsni neki rad, od toga nema nista, djeca sa mlijecnim zubima okolo idu pucaju, kradu, sta ce tek raditi sa 20 godina...
 
Član
Joj i ja sam vidjela ovo,tacno sam se sokirala... Tamo se sve cesce pojavljuju kradje,tako da bas moras paziti gdje ostavljas auto :(
 
Član
Za sta vi mislite da postoje lopov sarafi? Skidaju se sportski auspusi, branici a felge su delikates...
Ruzno je to se desava ali me ovo uopste nije zacudilo....
 
Član
boze sacuvaj:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

vidio sam i ja jednom u travniku, kad su jednom marku sa astre skinuli pravo mocne fele, ostavili auto na diskovima jbt, koji prizor za vlasnika
ne do Bog nikome
neko od usta odvaja da bi kupio gume i felge, i dodje neki seljo i ukrade ti ih samo tako:icon_sad:
 
Član
Vidio i ja prije par sati, sjebao se, jos sto kaze Kile ljudi idu okolo, sarafi i dizalica i dalje stoje, ono, normala....a 20 metara od glavne dzade, odma iza hifine pumpe, pa cirkus....
 
Član
Moj brat prije 6-7 godina ujutro silazi u garazu da ide na posao kad na autu nijednoga tocka :icon_smile:
 
Član
elmir je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: a nemogu da vjerujem

znas kad je marku u travniku sa astre skinulo, bila je dole prije ulaza u travnik, kod tehnickog, ovi su fini pa su na dizalici ostavili, oni su na diskove spustili:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
dabogda im za lijeka trebalo
 
Član
ArminM je napisao(la):
elmir je napisao(la):
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: a nemogu da vjerujem

znas kad je marku u travniku sa astre skinulo, bila je dole prije ulaza u travnik, kod tehnickog, ovi su fini pa su na dizalici ostavili, oni su na diskove spustili:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
dabogda im za lijeka trebalo

nezz za taj slucaj s markom, ma ja odkako sam uzeo felge strahujem da mi se nebi ovako nesto desilo, i vidi vraga nadjem na forumu da je skinuto s drugog auta, sav sam se najezio, ovo se moglo desiti bilo kome, i moze se opet desiti, nedo bog.. cc
 

187

Član
juce bas sa jaranom prolazim i govorim mu joj vidi sto mu je neko odradio felge ni na klocevima nije osto nego bukvalno na diskovima... ne mogu da vjerujem idiota koji idiotizam, pa daBogda pocrkali svi j*bem im sve po spisku... :icon_mad::icon_mad:
 
Član
stvarno lopova je bilo i bice ...


al ovo u zadnje vrijeme sta se desava po SA to nije normalno ... ukoliko nest se ne promjeni bice svega
 
Član
akka je napisao(la):
Ovog ce joss biti sad vise i goreg..taka nam drzava...lopovluk samo....ccccccc
tu ce doci do izrazaja samo oni koji "glume frajere":lol:


Mrva je napisao(la):
Svasta.. ma struju bi ja skopcao na auto pa nek materi skida fele a ne meni
to je to elektroshoocker fino ugladjen za vozila a ionako fali gradskih kauboja:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top