YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

Član
Extra yugecc ;) , sviđaju mi se žuti prozori i farovi , samo da je malo zelenija boja i felge crno-sive bio bi bombona ;)
 
Član
Fala raja :D zvucnici su blaupunkt i nisu standardna oprema. A boja je luda po noci je fkt zelena , a po danu tamna. A felge ce najvjerovatnije u gun metal sivu
 

OmO

Član
Sa bojom felgi sigurno neces pogrijesiti, ta i jest najbolja u kombinaciji sa ovim do sad sto si uradio. Samo naprijed :icon_smile:
 
nisam neki ljubitelj Yugica,ali ova boja mu je sjela ko budali samar. odlicno izgleda,nista pretjerano,sve sa stilom i ukusom. odlicno :cool:
 
Član
Palić Croatia je napisao(la):
nisam neki ljubitelj Yugica,ali ova boja mu je sjela ko budali samar. odlicno izgleda,nista pretjerano,sve sa stilom i ukusom. odlicno :cool:

hvala , drago mi je da ti se svidja :cool::cool:

dado...c::: je napisao(la):
roll jel spajas na koseve naprijed? kad stavljas blizance karbove?

za sad nema potrebe, ako me uhvati nije tesko dodat jos dvije cijevi , a karbove kad nadjem usisnu ;)
 
Joj kad vidim ova happich stakla na yugi place mi se...svako drugo auto ih ima a samo za golfa kostaju 500eura:icon_cry::icon_cry:
Yugo je bomba;)
 
Član
Nema šta jugiš preebeno izgleda
samo što bi ja i kotače pljusno u tižu:icon_smile:...

fotografija1k.jpg



A i ovo bi ti dobro došlo msl sasvim je povoljno...;)
http://www.pik.ba/artikal/6077711/4-karburatora-solex-35-sa-usisnom-i-izduvnom-granom-od-inox-pase-na-sve-jugine-motore-fiat-uno-tipo/
 
Top