YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Bit ce to fin autic samo ja bi kad je vec bal roknuo kakvu jacu motorcinu neg gori sve :D Jel mislis na charger masku ili?
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Super svidja mi se projekat i ja bih volio ovako da imam nesto sa strane da radim i sredjujem ali student :D ali sve u svemu bice to zvjerkica ..jos neki 1.6 ako legne bice to super, idi na neki race look ali sve u svemu pratim projekat i sretnoo;)
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Little Dragon je napisao(la):
Bit ce to fin autic samo ja bi kad je vec bal roknuo kakvu jacu motorcinu neg gori sve :D Jel mislis na charger masku ili?

pa i bit ce masina zvjerkica :D a sta li sam ja napiso :lol::lol: koji sam ja kloc cccc

D_cash je napisao(la):
Super svidja mi se projekat i ja bih volio ovako da imam nesto sa strane da radim i sredjujem ali student :D ali sve u svemu bice to zvjerkica ..jos neki 1.6 ako legne bice to super, idi na neki race look ali sve u svemu pratim projekat i sretnoo;)

nisam ni ja drug nista bolji sto se studenta tice al cu ga radit polako ispast ce nesto sigurno ;)
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=o49ZQAGWlBk[/video]

sretno
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

cestitam na projektu...veliki sam ljubitelj jugica ;)

1,6 iz fiata tipa...odgovara "saraf na saraf" sto bi rekli :icon_smile:
 
Legend
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

svaka cast za projekat druze
daju se odraditi bas bolesno , ali uz puno truda sto vjerujem da imas
evo kako puki rece fiat 1.6 ,............... ili da nadjes cak 1.4 Turbo od Fiat UNO
sretno u radovima ;)
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Znaci da Yugo dobro dihtuje cim je macka krepala! :lol: Sretno drug u nastavku radova! Bice nam drago pratiti vracanje iz mrtvih!
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

ahahahah ovo je onaj smijeh kad dovedu krmtiju u pimp my ride pa se svi smiju.. prika samo polako i detaljno nedaj da ti ista promakne i sve slikaj i objavljivaj pratimo te u stopu.. sretno!
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Hvala ljudi trudit cu se kolko god mogu , a te zivotinjice sto su se "halalile" od zivota su se btw zajebale jer je jedan prozor stajao 7 godina otvoren pa zivotinjice ulazile a jule nije truho pa nisu mogle izac i ljepota ccccx

A za motor danas sam nasao 1.3 iz une 75 konja al preso citavih 60tkm i mogu ga dobit jeftino tako da sam u dilemi nezz bil uzeo jer nema prepravki ide direktno i radi ko lampa :/
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Praticu projekat sa zadovoljstvom, jer i sam imam odavno
slican projekat u planu,, samo drugo auto buba ili fijuk ;)
 
Član
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Ako moze finansijski proci, 1.6 16V iz Fiata Bravo i vozit ce dobro nastelovan Yugo oko 15s na 402.
 
Putovanja.ba
Administrator
RE: Yuguar povratak KOMENTARI

Znaci to je taj yugic o kojem si mi davno pricao :icon_smile:
 
Top