YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

YUGO - YuShuttle 1.6 KOMENTARI

Član
nenad je napisao(la):
Stvarno je dobar, unikatan, boja odlicna, felge, sve, ali ove zute folije nazad mi kvare ukupan dojam.

Možda bi izgledalo bolje da su sva stakla žuta... Prava pilica, 650kg i taj motor hmmm .Možda neke racing pruge uradit, nešto decentno i vrh ;)
 
Član
Hvala svima za komentare , sva su stakla zuta osim sajbe, jbg morao sam nekako ubiti monotoniju , a meni se fkt svidja i nisam vidjao nista slicno.
Sto se boje tice nema tajne , boja je 2k hyundai forest green. Mjesa se 1:1:1 harter, baza i 2k mat komponenta , zaliven je sa 3 kg boje I komplet priprema odradjena po ps-u cijena 1100

A o ovoj decentnosti vidjet cete ima varijanta jedna , ali nek to ostane malo iznenadjenje
 
Član
Dobre vozilice :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
Zuto-zelena kombinacija mi se pravo dopada ;)
Svaka cast i sretno u nastavku :icon_smile:
 
super poso odradjen sve sam ti reko na yugoforumu samo nikad te ne pita kad si sve to vec radijo tako fino i sa voljom ko i ja jesi povarijo skoljku bar na bolnim tackama sa tim motorom i sve sto radis na njemu pa nebi popucala izmedju kabine i prednjek trapa kosto se desilo mom drugu zato sam ja mog cijelog rasklopijo i pojaco
 
Član
Auto je ojacano jos prije nego je motor radjen. A ovaj strutbar je samo privremeno svakako je u planu da se uradi i rollbar kao defnitivno rjesenje. Nisam ja na to zaboravio :))
 
Član
Dobar, Kolega dobar ako se nevaram a i vidim ime i prezime hehe ;)
Ova kombinacija boja je dobra pravo ...
Samo naprijed ;)
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Dobre vozilice :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
Zuto-zelena kombinacija mi se pravo dopada ;)
Svaka cast i sretno u nastavku :icon_smile:

Hvala :) nadsm se da ce zadovoljiti ocekivanja
 
kad imas u planu da ga zavrsis od prilike da se nadjemo negdje na picu da i ja mog istjeram samo da je fino vrijeme
 
Član
sinane fino ti napredujes mashala,nek bude do kraja hairli abd,a mi se cujemo za ono kad se brat vrati! ;);)
 
BHT Ovisnik
odlican posao,svaka cast:cool: a mislim da i ja imam ovakve zvucnike na katu,nikada nisam ni znao od cega su
 
Top