YUGO:K&N+JAPAN STYLE

YUGO:K&N+JAPAN STYLE

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nemoj mislit da sta lose govorim o tebi ili tvom drugu, ali vi prno narucite dijelove pa onda se ispitujete mozeli stati i sta se treba izbaciti ... ne ide tako prvo se malo raspitate za najbolje opcije a ne bacati tek tako pare ... bili kako bilo samo nastavit e:icon_smile:
 

MTR

Član
1.6D je napisao(la):
sve je moguce naravno
kazi drugu da malo obrusi usis na poklopcu karburatora ili jos bolje da ga skrati za nekih 3-4 cm i tu neka selnom ili atraktivnije paljenom zicom pricvrsti kn
a dobice cirka nekih 15-20 ks ako se dobro potrudi


:icon_question::icon_question::icon_question:

:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ah ljudi moji oplakah veceras , ostajem na forumu do ujutro bice svega
 

MTR

Član
P.S. ja juce bio kod Dade ( znaju ga forumasi koji prate brdo - Lancia HF ) ubacio 1,6 u Yugo , ide ko raketa , prestize Passata na 180 i covjek mu mase rukom , ono ko da nije normalan :lol::lol::lol: , ko oce da proba nek se javi organizovacemo test voznju
 
Član
covjek pita za filter i lonac,na kraju zavrsise na rally yugu ,koji kosta preko 20000 km :lol:
a taj veseljak sto voza yuga,nategao 100km i posudio jos 100km(kao ja,kao vecina ljudi ovog foruma) ,a vi ga nagovarate da uzme motor,pa da uzme dvogrli karburator, da ojaca karoseriju,da uradi rollbar....
marex,poslusaj ti svog jarana...
kupite to ,pa kada dobijete ...razmisljajte gdje i kako cete postaviti (pa makar i u gepek ;) )
 
Član
Hehehheeh tako je ljuboje...yugo nije moj od druga napravio zaj*. za lonac tako da ce to morati jos pricekati a filter je kupljen mozda cak i montiran nezzz...
Ma covjek hoce samo da dobije malo na zvuku i agresivnosti :lol::lol::lol: a ne 402 ispod 10s :icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top