yugo 45 Tuzla SLIKE!

yugo 45 Tuzla SLIKE!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
GOLF TZ je napisao(la):
jarane jel to na slatini nedje zivis.....

jarane posto si bas u gradu ne zaj*avaj se sa voznjom...coleta policija ohvati na makadamu pa jedva cojk sredio da nedaju zabranu....bice ti krivo kad svi budu polagali a ti nemozes do 21....uglavnom jugo je dobar....



Na stupinama zivim, to sam nako otiso na slatinu :cool:

street racerr je napisao(la):
GOLF TZ je napisao(la):
jarane jel to na slatini nedje zivis.....

jarane posto si bas u gradu ne zaj*avaj se sa voznjom...coleta policija ohvati na makadamu pa jedva cojk sredio da nedaju zabranu....bice ti krivo kad svi budu polagali a ti nemozes do 21....uglavnom jugo je dobar....



Na stupinama zivim, to sam nako otiso na slatinu :cool:



ma dobar s vana,.. sad mi opet ness crko nece da upali, jednom mi je aku crko osto u merkatoru, pa triza doso i na kablove upalim, a sad ne znam sta je, vergla al nece da upali :icon_cry:
 
Član
Auto smo danas pokusavali da upalimo al nece...valjda nevalja pumpa za dovod goriva.. :icon_confused: neznamo sta jee pa ako ko zna radit oko juga nek se javi street racerru pa da vidimo..hvala unaprijed :cool:
 
Član
dobar Yugo:cool::cool:, cuvaj se;)
Moj komsija imao nekakvog 65-icu, koliko taj ima kubika zna li neko:icon_question: zvizdao je ko da ima 16 K&N gljiva:cool::cool:
 
Član
_vwfan_ je napisao(la):
dobar Yugo:cool::cool:, cuvaj se;)
Moj komsija imao nekakvog 65-icu, koliko taj ima kubika zna li neko:icon_question: zvizdao je ko da ima 16 K&N gljiva:cool::cool:

To ti je 1.3 EFI.;)
Ide pravo dobro za YUGA.;)
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

street racerr je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
znas onu "Ko nie vozio YUGA ne zna sta je patnja " ???

ja sam ga vozio :D



sretno trebat ce ti sreca :D


btw jel ti rade grijaci na zadnjoj sajbi ???

HHAHAHHAA, ne radi vecina stvari al bitno je da pali iz prve, radi jedan brisac, sva svjetla:icon_eek: onda vozaceva vrata mogu otvorit samo s polja, suvozacevo sjediste se ne moze dizat, nema zadnjeg brisaca, grijanje se nemoze ni upalit kao ni pozicije, samo kratka rade, unutra nema nikakvog osvjetljenja osim lampice za ulje koja mi izbi oci, ne radi sat za brzinu mjerac goriva, gepek ne mogu otvorit, i jos mnogo toga, al opet je dobar, VOZI ::lol:

E što me nasmija,svaka ti čast:)
 
Član
Koliko je presao ovaj Yugic :) ???


BTW

Ne zaj*avaj se po Tuzli s tim, jbt ja sam mislio u pocetku da ga vozis negdje po selu, a ti se uzeo po Tz zezati. Ako te ulove murjaci nadrjljat ces.
 
RE: yugo 45 Tuzla

yosma je napisao(la):
street racerr je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
znas onu "Ko nie vozio YUGA ne zna sta je patnja " ???

ja sam ga vozio :D



sretno trebat ce ti sreca :D


btw jel ti rade grijaci na zadnjoj sajbi ???

HHAHAHHAA, ne radi vecina stvari al bitno je da pali iz prve, radi jedan brisac, sva svjetla:icon_eek: onda vozaceva vrata mogu otvorit samo s polja, suvozacevo sjediste se ne moze dizat, nema zadnjeg brisaca, grijanje se nemoze ni upalit kao ni pozicije, samo kratka rade, unutra nema nikakvog osvjetljenja osim lampice za ulje koja mi izbi oci, ne radi sat za brzinu mjerac goriva, gepek ne mogu otvorit, i jos mnogo toga, al opet je dobar, VOZI ::lol:

E što me nasmija,svaka ti čast:)

Sad je u malo boljem stanju :D

DaBu je napisao(la):
extra je
samo baci ove felge u crno a rubove ostavi sive :D

to sam i mislio, cim nadjem vremena ;)
 
Član
sretno tebi u polaganju u 21 godini.....ovo je za tvoje dobro....Marko (COL3) je vozio svoju djetu na makadamu, zaustavili ga pa jedva izvuko da nema zabrane....bgm nemoj se zaj*avati kad te zaustave i stave zabranu onda poslije cesgledati kad ti svi jarani budu polagali u 18 a ti u 21....nadji kakvog sela ili hajde na ciljuge na okupljanje tu mozes vozati nece ti niko nista...i yugic je dobar i opet ponavljam "nemoj se zaj*avati"...
 
GOLF TZ je napisao(la):
sretno tebi u polaganju u 21 godini.....ovo je za tvoje dobro....Marko (COL3) je vozio svoju djetu na makadamu, zaustavili ga pa jedva izvuko da nema zabrane....bgm nemoj se zaj*avati kad te zaustave i stave zabranu onda poslije cesgledati kad ti svi jarani budu polagali u 18 a ti u 21....nadji kakvog sela ili hajde na ciljuge na okupljanje tu mozes vozati nece ti niko nista...i yugic je dobar i opet ponavljam "nemoj se zaj*avati"...

Ne brini ba, ako vozim, vozim do zlokovca do autoservisa, i nekad koji krug oko stupina to je to, i rjetko kad kad mi dodje odem do slatine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top