yugo 45 Tuzla SLIKE!

yugo 45 Tuzla SLIKE!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: yugo 45 Tuzla

street racerr je napisao(la):
Capofamiglia je napisao(la):
Drug, jedno veeliikooo sretnooo za Yuguara, da sredis sve sto trebas trebace ti mnogooo zivaca... Uglavnom, kako rekose kolege u postovima iznad, ako mislis nauciti voziti auto, Yugo je prava stvar za to... Kad to savladas, mozes u helikopter sjesti bez problema...;)

hahaha, ma meni yugo sad bas odgovara, da se naucim i radit malo na njemu a i vozit, mada mi voznja i nije neki problem:cool:

DaBu je napisao(la):
street racerr je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
znas onu "Ko nie vozio YUGA ne zna sta je patnja " ???

ja sam ga vozio :D



sretno trebat ce ti sreca :D


btw jel ti rade grijaci na zadnjoj sajbi ???

HHAHAHHAA, ne radi vecina stvari al bitno je da pali iz prve, radi jedan brisac, sva svjetla:icon_eek: onda vozaceva vrata mogu otvorit samo s polja, suvozacevo sjediste se ne moze dizat, nema zadnjeg brisaca, grijanje se nemoze ni upalit kao ni pozicije, samo kratka rade, unutra nema nikakvog osvjetljenja osim lampice za ulje koja mi izbi oci, ne radi sat za brzinu mjerac goriva, gepek ne mogu otvorit, i jos mnogo toga, al opet je dobar, VOZI ::lol:



pitam za zadnji grijac reko da ti se ne zalede ruke kad budes gurao :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ma sad ide toplije vrijeme :D




ma malo sale

ja sam se naucio na jugu vozit



eee kad naucis saltat na njegovom mjenjacu

i kad ga savladas skroz

onda znas vozit sve xD
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

yugo je najjeftinije auto za pocetnike koji uce voziti , ako ti se potrefi dobar motor josh bolje :) , ja sam imao juga '45 2 godine, tamam ga sredio usminko prodam ga ispala mi druga kombinacija... al isho je :) 128 km/h kapak al se treso ko kurban:D:icon_exclaim:
 
RE: yugo 45 Tuzla

adams je napisao(la):
yugo je najjeftinije auto za pocetnike koji uce voziti , ako ti se potrefi dobar motor josh bolje :) , ja sam imao juga '45 2 godine, tamam ga sredio usminko prodam ga ispala mi druga kombinacija... al isho je :) 128 km/h kapak al se treso ko kurban:D:icon_exclaim:

ima jos jeftinije:D ja kupio renola cetvorku za 180 KM:D
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

dobar yugoar ...za te pare dushu dao...kakav god da je ..vrijedi tih para..sta je 400km..malo ga nacuniraj do 18 i onda vozikaj pa kupuj dalje..daj nam slike da ga vidimo;);)
 
RE: yugo 45 Tuzla

sretno komsija,nek te jugo sluzi i nek se neraspadne kad je najbolje kao sto je njegov imenjak.......
hihihihih....
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

oo pa svaka cast :D
kako meni kazu, furaj ko da imas vozacku 300 god. :icon_smile:
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

jel bijele boje jugic ??
vidim neki dan 4-5 momaka natrpali se , a poznato mi je da su 2 il 3 razred :lol:

lijepo izgleda ako je to taj :D
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

odlican nacin da oderes mamu i tatu kaznom koju ces dobit ako te uhvate da vozis a da nepricam o zadovoljstvu koje ces sebi priustit kad drugi momci i cure iz generacije budu polagali a ti imo zabranu polaganja do 21-e :) stoga pametno nemoj vozit bez vozacke cuvaj sebe, roditelje i druge ucesnike u saobracaju... za ostalo tu smo da pomognemo...
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

Ne znam sto je nekim ljudima cudno da ima 5 brzina:icon_question:
Moj jeste imao 4, ali noviji su imali 5 brzina, mislio sam da to svako zna. Isto tako i 101 i 128, u pocetku 4, a kasnije 5.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top