yugo 45 Tuzla SLIKE!

yugo 45 Tuzla SLIKE!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: yugo 45 Tuzla

zamisli otvoris garazu na forumu i stavis sliku auta:D
daj te slike bolan:D

@Pike_gti
ja od ljetos vozam,polazem tek sad na ljeto,cijelo vrijeme se vozao po magistrali,po pisti i svugdje,imao sam i blazi udes sreca nisam na magistrali,al je pola metra falilo da poginemo tako da sam na kraju i pouku izvukao i sve,dok da sam tek polozio i sjeo s vozackom za volan ne bih znao kako auto moze lako poletiti i vjerovatno bih ugrozio i svoj zivot i zivot drugih,na kraju me policija zaustavi u naselju nedaleko od kuce,kaznu od 50km dobila bivsa vlasnica auto sto sam od nje kupio i kazneni bod,al sam to platio,nema nikakve zabrane,al opet sad ne vozam,mada su roditelji uvijek mislili da sam tu u naselju
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

OggyBoy je napisao(la):
Ne znam sto je nekim ljudima cudno da ima 5 brzina:icon_question:
Moj jeste imao 4, ali noviji su imali 5 brzina, mislio sam da to svako zna. Isto tako i 101 i 128, u pocetku 4, a kasnije 5.

izvini oggy ali jugo 45 908 kubika nikad nije imao 5 brzina - mjenjac i zvono mjenjaca su totalno razliciti...
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

niksa je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Ne znam sto je nekim ljudima cudno da ima 5 brzina:icon_question:
Moj jeste imao 4, ali noviji su imali 5 brzina, mislio sam da to svako zna. Isto tako i 101 i 128, u pocetku 4, a kasnije 5.

izvini oggy ali jugo 45 908 kubika nikad nije imao 5 brzina - mjenjac i zvono mjenjaca su totalno razliciti...

Nije 908 nego 903ccm.:D
I imao je 5 brzina, posto sam ipak zivio u Srbiji dugo ('95 - '...trenutno sam u Laktasima, ali i dalje studiram tamo) pa sam se vise sretao sa Yugom, a i posjedovao sam ga. Kasnije se i zvao YUGO TEMPO 1.0,... Da ne spamamo dalje, raspitaj se i vidjeces.;)
 
RE: yugo 45 Tuzla

niksa je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Ne znam sto je nekim ljudima cudno da ima 5 brzina:icon_question:
Moj jeste imao 4, ali noviji su imali 5 brzina, mislio sam da to svako zna. Isto tako i 101 i 128, u pocetku 4, a kasnije 5.

izvini oggy ali jugo 45 908 kubika nikad nije imao 5 brzina - mjenjac i zvono mjenjaca su totalno razliciti...

Pa valjda ja znam da ima 5 brzina ...:icon_rolleyes:

kavaz je napisao(la):
jel bijele boje jugic ??
vidim neki dan 4-5 momaka natrpali se , a poznato mi je da su 2 il 3 razred :lol:

lijepo izgleda ako je to taj :D

jest bjeli., vjerovatno sam ja bio :icon_smile:

Imam molbu za clanove iz Tuzle, ako je ko slobodan danas u toku dana, yugo mi je stao u mercatoru vjerovatno aku crko nema ni kontakta, pa da me odslepa do stupina, il da probamo upalit na kablove...:icon_question:
 
RE: yugo 45 Tuzla

evo slike
dmx0096.jpg


dmx0097.jpg
 
BHT Ovisnik
dobro si se nakanio staviti:D

izgleda fin,ocuvan,ima dobru podlogu ovako gledano:cool:
 
da nije druze 55-ica? jer kazes da ima 5 brzina,a djeluje mi malo noviji(ocuvanij).....samo polako,nemoj se zezati s tom voznjom,da nebi mama yugu vozala dok ne napunis 21godinu...bolje se strpi i polako ga radi dok ne polozis...pozz
 
nermin suljagic je napisao(la):
da nije druze 55-ica? jer kazes da ima 5 brzina,a djeluje mi malo noviji(ocuvanij).....samo polako,nemoj se zezati s tom voznjom,da nebi mama yugu vozala dok ne napunis 21godinu...bolje se strpi i polako ga radi dok ne polozis...pozz

jbg pise 45, 1989 god.... ma nece oprezan sam :cool:
 
Član
jarane jel to na slatini nedje zivis.....

jarane posto si bas u gradu ne zaj*avaj se sa voznjom...coleta policija ohvati na makadamu pa jedva cojk sredio da nedaju zabranu....bice ti krivo kad svi budu polagali a ti nemozes do 21....uglavnom jugo je dobar....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top