yugo 45 Tuzla SLIKE!

yugo 45 Tuzla SLIKE!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo i ja konacno nabavio auto, rijec je o yugu 45 1989 god., 5 brzina (i rikverc 6:icon_smile:) Auto sam nabavio za 450 km, po meni je u solidnom stanju za te pare, pali iz prve :icon_smile:
Jos samo da napomenem da imam 16 god i nemam vozacke ;)
 
BHT Ovisnik
RE: yugo 45 Tuzla

super,to mi je drago cuti,neka nas jos:cool:
daj slicice:icon_smile:
 

LSD

Član
RE: yugo 45 Tuzla

tito_i_partija je napisao(la):
ma i ne treba ti vozacka ba registruj ga ko 50cc...:D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

daj da vidimo tu ljutu guju.....s malo iskustva.malo para i mnogo truda moze da plijeni poglede maca po gradu:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

Odlicno drug :) dok ne polozis ulozis malo truda da sredis tu guju :) a slike daj u medjuvremenu da viDJamo :)
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

Nista bolje ti i ne treba, samo se cuvaj. ;)
Imao sam i ja nekad davno Yugishu 45A!:cool:
 
RE: yugo 45 Tuzla

I ja sam sa 18 dobio Yuga 55 :D (Vozio ga 7 godina, i sad ga mrzim, haha. Al u pocetku je bio dobar, za naucit vozit dusu dao, nista nije servo, ni automatika, kad naucis juga, poslje ce ti svako pravo auto bit pickin dim za upravljati! hhhh).

Ps. Nemoj vozit dok ne polozis, da ne bi bilo jos crne hronike.
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

znas onu "Ko nie vozio YUGA ne zna sta je patnja " ???

ja sam ga vozio :D



sretno trebat ce ti sreca :D


btw jel ti rade grijaci na zadnjoj sajbi ???
 
RE: yugo 45 Tuzla

DaBu je napisao(la):
znas onu "Ko nie vozio YUGA ne zna sta je patnja " ???

ja sam ga vozio :D



sretno trebat ce ti sreca :D


btw jel ti rade grijaci na zadnjoj sajbi ???

HHAHAHHAA, ne radi vecina stvari al bitno je da pali iz prve, radi jedan brisac, sva svjetla:icon_eek: onda vozaceva vrata mogu otvorit samo s polja, suvozacevo sjediste se ne moze dizat, nema zadnjeg brisaca, grijanje se nemoze ni upalit kao ni pozicije, samo kratka rade, unutra nema nikakvog osvjetljenja osim lampice za ulje koja mi izbi oci, ne radi sat za brzinu mjerac goriva, gepek ne mogu otvorit, i jos mnogo toga, al opet je dobar, VOZI ::lol:
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

dobro sve ljudi,al šta će vam slike?Šta očekujete da vidite?felge 16,perla crvenu boju,neonke..:lol::lol::lol:

Super "auto" s obzirom da ga nećeš voziti,kada napuniš 18 prodaj ga i kupi neko AUTO:D
 
RE: yugo 45 Tuzla

Drug, jedno veeliikooo sretnooo za Yuguara, da sredis sve sto trebas trebace ti mnogooo zivaca... Uglavnom, kako rekose kolege u postovima iznad, ako mislis nauciti voziti auto, Yugo je prava stvar za to... Kad to savladas, mozes u helikopter sjesti bez problema...;) A najverovatnije ces ga prodat i prije 17te, kako Zela rece...
 
Član
RE: yugo 45 Tuzla

street racerr je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
znas onu "Ko nie vozio YUGA ne zna sta je patnja " ???

ja sam ga vozio :D



sretno trebat ce ti sreca :D


btw jel ti rade grijaci na zadnjoj sajbi ???

HHAHAHHAA, ne radi vecina stvari al bitno je da pali iz prve, radi jedan brisac, sva svjetla:icon_eek: onda vozaceva vrata mogu otvorit samo s polja, suvozacevo sjediste se ne moze dizat, nema zadnjeg brisaca, grijanje se nemoze ni upalit kao ni pozicije, samo kratka rade, unutra nema nikakvog osvjetljenja osim lampice za ulje koja mi izbi oci, ne radi sat za brzinu mjerac goriva, gepek ne mogu otvorit, i jos mnogo toga, al opet je dobar, VOZI ::lol:



pitam za zadnji grijac reko da ti se ne zalede ruke kad budes gurao :D
 
RE: yugo 45 Tuzla

Capofamiglia je napisao(la):
Drug, jedno veeliikooo sretnooo za Yuguara, da sredis sve sto trebas trebace ti mnogooo zivaca... Uglavnom, kako rekose kolege u postovima iznad, ako mislis nauciti voziti auto, Yugo je prava stvar za to... Kad to savladas, mozes u helikopter sjesti bez problema...;)

hahaha, ma meni yugo sad bas odgovara, da se naucim i radit malo na njemu a i vozit, mada mi voznja i nije neki problem:cool:

DaBu je napisao(la):
street racerr je napisao(la):
DaBu je napisao(la):
znas onu "Ko nie vozio YUGA ne zna sta je patnja " ???

ja sam ga vozio :D



sretno trebat ce ti sreca :D


btw jel ti rade grijaci na zadnjoj sajbi ???

HHAHAHHAA, ne radi vecina stvari al bitno je da pali iz prve, radi jedan brisac, sva svjetla:icon_eek: onda vozaceva vrata mogu otvorit samo s polja, suvozacevo sjediste se ne moze dizat, nema zadnjeg brisaca, grijanje se nemoze ni upalit kao ni pozicije, samo kratka rade, unutra nema nikakvog osvjetljenja osim lampice za ulje koja mi izbi oci, ne radi sat za brzinu mjerac goriva, gepek ne mogu otvorit, i jos mnogo toga, al opet je dobar, VOZI ::lol:



pitam za zadnji grijac reko da ti se ne zalede ruke kad budes gurao :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ma sad ide toplije vrijeme :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top