Xsara VTS

Xsara VTS

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
I to sto kazes, nadam se da ces spremiti nesto dobro :) Imao sam uzi izbor 206 GTi ili ovo, i mislim da nisam pogresio...videcemo valjda moze u klasu 16.
 
Član
Na papiru moze, lepo ide i sve ali znas kako u realnosti to zavisi od 1000 stvari, pocevsi od guma kvacila itd itd...Ali svakako cu ga spremati za to.
P.S. Koje je najbolje vreme koje si napravio sa saxom?
 
Član
16.0 sam vozio, toliko i tvornica deklarise, a najbolje je 15.5s - to je olaksan auto, bez sjedista i rezervne gume - 45 kg.
 
Član
kad pogledam ove podatke definitivno biram manje kila, nego vise konja (ako ne moze oboje) :cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
kad pogledam ove podatke definitivno biram manje kila, nego vise konja (ako ne moze oboje) :cool:

Manje kila ima dosta prednosti, ako isto idu onda ovaj sa manje kila puno manje trosi, bolje koci, skoro uvek je i jeftinije odrzavanje itd, a ima i neih mana, losije lezi u krivinama, manje je bezbedan manje prostora itd. Sve ima svoju cenu;)
 
Član
Laksi auto bolje lezi u krivinama, to jest prije svega bolje mijenja smijer i brze reaguje na reakcije upravljaca. E sad druga je stvar stabilnost u dugim brzim krivinama, gdje prednost imaju veca auta - ali ne toliko zbog vece tezine, koliko zbog veceg medjuosovinskog razmaka. A ako tvornica kaze tako, tako je :) Ostalo je stvar ispravnosti auta, stanja guma i naravno, vozaca :icon_biggrin:
 
Član
Slazem se da je laksi auto u prednosti kad se iz leve ulazi u desnu krivinu i sl. tj, kad su ceste promene pravaca ali, barem iz mog iskustva, tezi auto bolje lezi kada treba u neku krivinu uci vecom brzinom...
 
Član
Evo jednog potezanja sa bravom jtd podignutim na oko 150ks, na ovom snimku momak promasio 2.brzinu pa sam mu pobegao dosta, drugi put je cak bio i malo brzi(malo je ranije i startovao), ali nema snimka :D Bravo ostavlja vise dima nego parna lokomotiva iz 18.veka :lol: ali ide iznenadjujuce.

http://www.youtube.com/watch?v=LnwEgKMZSOg&list=UU3rhJn-7AWvd4RpncVX9LDQ&index=1&feature=plcp
 
Član
Mali update, odradjeni xenoni, rade oba lepo ali je mala razlika u nijansi (razliciti su balalsti, jer je jedan crkao), sve u svemu je ok...





Sledece u planu je lepljenje piano black folije na krov.
 
Član
Radi se :cool:;)

Sledece radi presvlake po mjeri kakvu bez kozu :D
Puno ovo sarena unutra iako je dobro ocuvano :icon_rolleyes::icon_smile:
 
Član
Pa ne znam za enterijer, takav je ali uzivo fino izgleda, ako nekad nesto budem radio mozda ubacim 2 kadice, mada su ova sedista jako dobra.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top