xenoni - sigurni ?

xenoni - sigurni ?

Član
Mara sve zna...iq broj cipela ;)

Damo njega poslusaj i razvlaci kablove po kolima dodatnu instalaciju pravi. Imace to je jedan ne sudjeni inzinjer auto industrije. Al ga nisu u francuskoj primili zbog kilaze :D

Sad je zastupnik philipsa njih poznaje u brk...jest da se nekad malo izbija al sta da se radi. Tek mu je ponikao pramen nade da ce biti pametan deckic!

Maru poslusaj i nanovo instalaciju uradi. Ko ce znati sto su budale izmislile can bus xenon kit. Vjerovatno da ih bacaju u more :D
 
Zašto Philips xenon ne bi postojao ?? Ne kontam... samo zato što je negdje nelegalan na cesti, Philips napiše na proizvodu da se ne smije koristiti na cesti gdje se odvija redovan saobracaj i ogradio se od toga........
Ali ako se odlučim za xenon da ugradim 90% da cu ugraditi Philipsove........
Ali što sam čitao internet i informisao se o tome ovo su neki najjači......samo što nisu baš jeftini ali eto: http://oraclelights.com/automotive-lighting-products/ORACLE-Xenon-Replacement-Bulbs ... dođu u nekakvom moćnom kovčegu hehe :)
 
Član
Ja sam ti sve napisao, a ti slušaj ovog neznalicu. Objasnio sam ti fino za sta sluzi can bus, imaš i sam Google pa ukucaj. I Phillips xenon ne postoji, kažem ti, eto pošalji im mail pa pitaj, to je sve kinez a drugo pakovanje. A ti kako hoćeš, bacaj pare i spoji direktno pa kada ti zbog PWM dođe do povratnog impulsa i kada ti pregore brisači, nemoj ovdje da kukaš.
 
Član
Ja sam ti sve napisao, a ti slušaj ovog neznalicu. Objasnio sam ti fino za sta sluzi can bus, imaš i sam Google pa ukucaj. I Phillips xenon ne postoji, kažem ti, eto pošalji im mail pa pitaj, to je sve kinez a drugo pakovanje. A ti kako hoćeš, bacaj pare i spoji direktno pa kada ti zbog PWM dođe do povratnog impulsa i kada ti pregore brisači, nemoj ovdje da kukaš.
Druze vrsis li ti ugradnju da meni na 5ici uradis kako treba da mi poslije ne bude nus pojava
 
Član
Ne radim drug, ali sam se dobro informisao prije nego sto sam ugradio u svoje auto. Ugradio sam kod lige i njemu rekao da mi spoji napajanje na akumulator i čovjek je uradio kako sam želio.
 
Član
Ne radim drug, ali sam se dobro informisao prije nego sto sam ugradio u svoje auto. Ugradio sam kod lige i njemu rekao da mi spoji napajanje na akumulator i čovjek je uradio kako sam želio.
Znaci liga zna kako spojito sve to da radi.bez problema sa aftermarketima i naravno bez nus pojava.a meni je rs turbo u pvt isto govorio uzeti s aku plus tako da vjerujem da je to rjesenje za crkavanje modula brisaca
 
Član
Da, on je meni to uradio. Samo mu kažeš da tako hoćeš. Svi ti takozvani canbus samo odlažu jer stave veći kondenzator a on nikada nije dovoljno velik, i kada on zakaže odoše i brisači. Čak ni oni dodatni moduli nemaju dovoljan kondenzator.
 
Pa nije do te firme i njene reputacije nego do jebenog Kineza. On pakuje svoje i prodaje pod imenima firmi s reputacijom. Malo si polupao loncice?
 
Član
Ja sam imao ovaj phillips na prošlom autu.100eura sa ugradnjom me doslo i dvije god su radili bez i jedne greške i vjerujem da bi još dugo da auto nije završilo kako jest.Sad kod mene se radilo o starijem autu tako da o ovome canbus neznam bas nista.
 
Top