xenon sijalice

xenon sijalice

mm3

Član
Yellow je napisao(la):
Jedne jedine na piku... http://www.pik.ba/artikal/2514187/osram-night-breaker-plus-h4-/

jel im to realna cijena ili
Ja sam ovo dosad pricao za xenon sijalice originalne (piše lijepo D2S), a za ove sto si stavio jest realna cijena, ja sam u Austriji kupovao Philips Xtreme Power H7 (par) za 38€ prije 2 godine, znaci tu je to negdje
 
mm3 je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Jedne jedine na piku... http://www.pik.ba/artikal/2514187/osram-night-breaker-plus-h4-/

jel im to realna cijena ili
Ja sam ovo dosad pricao za xenon sijalice originalne (piše lijepo D2S), a za ove sto si stavio jest realna cijena, ja sam u Austriji kupovao Philips Xtreme Power H7 (par) za 38€ prije 2 godine, znaci tu je to negdje
Ako procitate pitanja za ove sijalice na piku lik kaze da su kopija i da se mogu uzeti u FIS-u za 29KM. E kako sad da budem pametan pa da znam da li su ove sijalice sto on prodaje original ili ne. Ja bih kupio (65 KM nije problem) ali ne da me covjek prevesla pa mi uvali kinesku kopiju. Kako da znam jesu li originali?
 
Član
Meni su juce stigle sa e-baya D2S 5000K, pre njih sam imao D2S 6000K gde mi se samo boja nije svidela a stvarno su sluzile svrsi... kako god, solidne su i nemaju nikakvih problema niti posledica, svetle kao original, mozda ima neke razlike u odnosu na original ali ja jedino uocavam da sam za par dao 10 dolara sa dostavom. Ja ne bih bezao puno od ove opcije jer je razlika minorna. Sto se tice veka trajanja nista nije sigurno, ali evo imam prijatelja autoelektricara koji ugradjuje sijalice sa ebaya i daje godinu dana garancije, imao je samo jednu reklamaciju i to je bilo prouzrokovano losim farom koji je propustao vlagu.
Narucio sam cak jos jedan par kao rezervu.
 
Član
imam ti kinesku kopiju, 60KM par sijalica d2s, 4300K, niko se do sada nije zalio, radim sa njima vec preko godinu dana ;)
 

mm3

Član
FastDriver je napisao(la):
mm3 je napisao(la):
Yellow je napisao(la):
Jedne jedine na piku... http://www.pik.ba/artikal/2514187/osram-night-breaker-plus-h4-/

jel im to realna cijena ili
Ja sam ovo dosad pricao za xenon sijalice originalne (piše lijepo D2S), a za ove sto si stavio jest realna cijena, ja sam u Austriji kupovao Philips Xtreme Power H7 (par) za 38€ prije 2 godine, znaci tu je to negdje
Ako procitate pitanja za ove sijalice na piku lik kaze da su kopija i da se mogu uzeti u FIS-u za 29KM. E kako sad da budem pametan pa da znam da li su ove sijalice sto on prodaje original ili ne. Ja bih kupio (65 KM nije problem) ali ne da me covjek prevesla pa mi uvali kinesku kopiju. Kako da znam jesu li originali?
tesko je ovako reci, najbolje bi bilo uzeti te s pika i porediti ih uzivo sa originalnim kupljenih recimo kod ovlastenog osram prodavaca ili iz europe. Mora biti razlike..
barem su uocljve kod kineskih kopija Philipsovih D2S sijalica, a za ove halogene nisam jos imao posla s kopijama
 
Član
Ja imam osramovu sijalicu original a i philipsovu original a i nekoliko vrsta kineskih...
ako vam bas toliko znaci uslikacu sutra i sve postaviti ovde...
 
Zvao sam Motorex i kazu da jedna Osram Night Breaker H7 kosta 20,40 KM sa PDV. Ja pitam je li kopija, kaze ma ne 100 % original. E sad budi pametan, da li muljaju ili ne? Jos cu pitati u Frankofazu, oni su uvoznici Osrama za BIH.
 
Član
FastDriver je napisao(la):
Zvao sam Motorex i kazu da jedna Osram Night Breaker H7 kosta 20,40 KM sa PDV. Ja pitam je li kopija, kaze ma ne 100 % original. E sad budi pametan, da li muljaju ili ne? Jos cu pitati u Frankofazu, oni su uvoznici Osrama za BIH.

imas u contad osram sijalice , ja sam koristi te sto ti trazis ali H7 i mogu ti reci da su pravo dobre jedino je mana da im je rok trajanja 1godina MAX , sad sam preso na hammer withe isto iz conrada
 
Mirsado je napisao(la):
FastDriver je napisao(la):
Zvao sam Motorex i kazu da jedna Osram Night Breaker H7 kosta 20,40 KM sa PDV. Ja pitam je li kopija, kaze ma ne 100 % original. E sad budi pametan, da li muljaju ili ne? Jos cu pitati u Frankofazu, oni su uvoznici Osrama za BIH.

imas u contad osram sijalice , ja sam koristi te sto ti trazis ali H7 i mogu ti reci da su pravo dobre jedino je mana da im je rok trajanja 1godina MAX , sad sam preso na hammer withe isto iz conrada

E hvala na informaciji, nisam znao da ima u conradu. Bas cu pogledati.
 
Član
Da ne otvaram temu... Xenon sijalica mi baca zuti snop. Da li su xenoni otisli ili samo sijalicu zamjeniti ? Gdje i cije su najbolje xenon sijalice ?
 
Član
Ako je malo promijenila boju bice da je pri kraju sijalica...valjda ce se neko strucniji od mene oglasiti :icon_smile: pozz

http://xenon.pik.ba/
 
Član
Hvala , taman sam narucio nekakvih zajebancija i samo mi je trebao jos taj trosak.Nadam se da je sijalica...
 
Top