xenon sijalice

xenon sijalice

Član
Hvala vam na savjetima, pomirio bih se s tim da ima male razlike u boji, ali ipak nebi bjelu boju xenona stavljao. Čini mi se da i ove night breaker i xtreme vision bacaju na bijelo, ali nisu ipak potpuno bijele kao ksenon..?
 
Član
Yellow je napisao(la):
Hvala vam na savjetima, pomirio bih se s tim da ima male razlike u boji, ali ipak nebi bjelu boju xenona stavljao. Čini mi se da i ove night breaker i xtreme vision bacaju na bijelo, ali nisu ipak potpuno bijele kao ksenon..?

Night braker + je nova generacija brakera i traje jako jako dugo.

Ja ih imam na Audiju i prezadovoljan sam. Što se tiče svijetlosti, imaš na youtube dosta snimki, nisam siguran kako da ti dočaram. Svijetlos je žuta, al ima ton bijeline određeni tako da izgleda lijepo i luxuzno, bolje od dosta xenona za moj ukus.
A vidljivost u odnosu na običnu H7 je ogromnaa.
 

mm3

Član
e da te sa + su navodno puno dugotrajnije... ali ako se odlucis ipak za xenon onda uzimaj 4300K
pozz
 
Član
Neću prodavati ove od 6k neka stoje kao beckup :)

Sad je red da maglenke sredim, kad krenu magle kod nas nekad zna biti jako gadno, od xenona skoro da nema ništa a tek ako imate neki led...

Ideja je 3000k, jel neko korist?i i tata bi sine :) nisam šaban ne koristim malgneke kad netreba, hoću da nabacim pa kad mi zatreba...
 
Član
mm3 je napisao(la):
Merrro je napisao(la):
mm3 je napisao(la):
Merrro je napisao(la):
Imali neko philipsove D2S povoljno :icon_biggrin:
mogu ja nabavit kineske kopije philipsa za 20 eura par ako ti bas treba povoljno

I valjaju li ista ? Hocel trajat kol'ko?
nemam pojma, nisam probao nit namjeravam, prodaju se kao laznjaci pa sad sam zakljuci
Znaci ovo po piku su sve ti laznjaci.:icon_sad: Znas li mozda u ovlastenom koliko se krecu original?
 

mm3

Član
Merrro je napisao(la):
mm3 je napisao(la):
Merrro je napisao(la):
mm3 je napisao(la):
Merrro je napisao(la):
Imali neko philipsove D2S povoljno :icon_biggrin:
mogu ja nabavit kineske kopije philipsa za 20 eura par ako ti bas treba povoljno

I valjaju li ista ? Hocel trajat kol'ko?
nemam pojma, nisam probao nit namjeravam, prodaju se kao laznjaci pa sad sam zakljuci
Znaci ovo po piku su sve ti laznjaci.:icon_sad: Znas li mozda u ovlastenom koliko se krecu original?
nemora znacit da su svi laznjaci ali ih je tesko rezlikovat od originala. Mislim da u audiju dodju oko 180 KM komad sa samjenom.. A kod ovlastenog prodavaca Osrama D2S dodje 120 km, kod mene komad 90KM i 2godine garancije
 
Član
Jedne jedine na piku... http://www.pik.ba/artikal/2514187/osram-night-breaker-plus-h4-/

jel im to realna cijena ili
 
Top