xenon na skuter !?

xenon na skuter !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
IGY je napisao(la):
ja nigdje u noketovom tekstu nisam vidio da on pita moze li raditi nego koja je sijalica
neznam sto bezveze pisete gluposti i spamate temu
:icon_mad:

ne kontam sta dizes frku, pokusavamo saznati dali moze, ako ne moze da ne baca djaba pare na xenone ;)
 
Član
amire buraz ,ajd vidi sa jaranom jel sta dodatno prepravljao, i tacno sta je radio ,jer je dokazano da skuter 50cc nema dovoljno jake namotaje koji ce napunit accu a i da mogu u isto vrijeme opskrbit xenon sa 3.3A mislim da j etoliko kad se zagrije ,jer sma nedavno mjerio...??
nemam nikakvu namjeru spama noketu po temi, al i mene muci isti problem..
 
E ovako raspitao sam se ..
Kolega je mjenjao samo ono grlo u koje ulazi Xenon jer nije bilo orginalno kontate nije mogao H4 uci na standard grlo ono..
A radi perfektno jer sam gledao i ja znaci struja ga nezeza SVE TIP TOP ! ..
 
Član
ma dobro to to je mehanicka prepravka, mene tacniej zanima koji je skuter kod njega, jer imaju dviej izvedbe, kad su stop i prednja svjetla na istosmjernoj struji,taj tip instalacije i kod tog tipa se mogu svjetla upalit na kontakt ,a kod drugog tipa direkt sa namotaja dobiva naizmjenicnu struju na farove i nemogu se upalit dok se skuter ne upali,kod ovakvog tipa instalacije je potrebno preko releja dovest struju na svjetla direkt sa akumulatora kako bi balast radio sa istosmjernom strujom....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top