xenon na skuter !?

xenon na skuter !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Interesuje me na gilleri runner koja je sijalica, skuter je 2008 ili 2009 god, nisam siguran

uglavnom 50ccm, ocu da stavim xenone, pa samo da vidim koja je sijalica, i ako je neko postavio na ovaj skuter, koja je procedura ?

hvala unaprijed, ko odgovori dobije + :icon_biggrin:
 
Član
Na 50 ccm je nemoguce ugradit xenon da radi normalno, vuce vise struje nego sto masina moze proizvest, tako da ako ugradis, gasit ce se stalno motor, nece ti radit na stangasu svijetlo skoro nikako, morat ces stalno drzat malo gasa da ga odrzis da se ne ugasi, tako da najbolje ti je kupit neke dobre sijalice pa ugradit, od xenona nema nista ;)
 
Član
Mislim da grijesis.. jer inace manje struje trosi Xenon sijalica,, samo sto je veci napon :)al taj problem rjesava ona kutijca sto dolazi uz sijalice kad uzimash xenon kit... aa nezz tacno koja je sijalice pa zar je toliki Bed otvorit ? ne vjerujem da je niti H4 niti H7 ili slicno jer znam da su na Keeway-ima prikljucci sijalica kao od H4 ali je sijalica manje Watti :)
 
Legend
h4 nije sigurno, jer su odvojene, ima dugo i kratko svijetlo, jer za kratko je socivo, a dugo je posebno.. tako da je moguce da su dvije sijalice h7 ili h8 kao sto edo rece, (jel se moze vjerovat toj stranici, da uzmem h8) :icon_rolleyes:
 
Član
nikom ne vjeruj osim ocima svojim :) .. najbolje ti je skinut sijalicu i vidjet koja je :) ionako ces je mijenjat :D
 
Član
Nezz mozda sam pogresno razumio, ali na brdo skuter-foruma puno je ljudi probavalo stavit xenon i svi su imali gore navedeni problem,tesko da ces uspjet da radi kako treba
 
Legend
uni--que je napisao(la):
nikom ne vjeruj osim ocima svojim :) .. najbolje ti je skinut sijalicu i vidjet koja je :) ionako ces je mijenjat :D

fazon je sto to uzimam ovom jaranu za poklon, skuter nije tu pa zbog toga, a bilo bi bezze da mu uzmem pogresnu sijalicu :D

2sandy, jel moguce da je gillera to rijesila, ipak nije to keeway ili neki japanski shit
 
Član
H8 definitivno..

http://www.mojskuter.com/forum/index.php?PHPSESSID=f7d2f367eeec4d6e847a567f912ce03e&topic=8732.0
 
Član
na 50ccm ti nemoze zato sto mu napon neprestalno varira,i to se moze rijesiti al je ne ispaltivo pa .....
 
Član
ja mislim opet da hoce jer akumulator na skuteru je mali 4Ah brzo bi se isprazno jer namotoji i regler ne mogu toliko puniti koliko xenon troši.....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top