xenon na skuter !?

xenon na skuter !?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Stilo je napisao(la):
ja mislim opet da hoce jer akumulator na skuteru je mali 4Ah brzo bi se isprazno jer namotoji i regler ne mogu toliko puniti koliko xenon troši.....

Upravo to, xenon se bez problema moze ugraditi na jace skutere od 125 ccm pa dalje, jedina mogucnost ti je ako oces xenon na 50ccm da stavus regler od 125 al mislim da je to skupo, opet mogucnosti su da se i zapali elektronika, trebalo bi onda svu elektroniku sa 125 prebacit.. ugl. xenon na skuter od 50 ccm ti je prevelika komplikacija i kako god okrenes nemoj stavljat xenon, lakse ti je uzet neku mocnu sijalicu i stavit i to je to ;)
 
Početnik
imam ja H8 :), iste idu na BMW modele E70 E60FL i E9X facelift i svjetle kao angel eyes...
 
Član
ja sam isto svugdje cito da nemoze ....na 50ccm xenon...ja sam bio zagrijan za xenone..ali ne..skroo bio i narucio..al nista..ja sam bio procito negdje da imaju neke sijalica phx-080 sijalice za motore..ove h8 ...ona je halogna..i puno bolje svjetli od ovi obicni..kod mene je obicna zarulja balonka h8 35/35w i ovako je u svi 50 ccm motora..ako se stavi ona 55/60w od auta..pocece topit sjenilo....i halali ga..
 
Član
nista,, izvinjavam se na pogresnom odgovoru onda :) jer sam cito da se prodavali Xenoni za skutere al to je vjerovatno onda i neka drugacija izvedba :) to sam cito na Holandskoj stranici prije 2 mjeseca
 
Član
uni--que je napisao(la):
nista,, izvinjavam se na pogresnom odgovoru onda :) jer sam cito da se prodavali Xenoni za skutere al to je vjerovatno onda i neka drugacija izvedba :) to sam cito na Holandskoj stranici prije 2 mjeseca

upravu si ti imaju xenoni mozda za skuter ali za jace od 50 ccm ;)
 
Moj kolega stavio Xenone sa onim kuticama stavio jednu kutijcu i onaj jedan xenon na skuter od 50 Kubika a skuter neka krs marka nikad nisam cuo .. i nikakvih nije imao problema ;) To sto kazu da nemoze nije istina !
 
Član
da li mislis na balast..i da li je provodio novu struju do svjetla..ili staru vec...ja bi isto volio to odradit..i koji je xenon uzeo..kod koga ..i koliko ga je izasao
 
E ovako da ti objasnim.

Ja sam imao udes s Kadetom ja sam bio postavio prvo te xenone na kadeta i meni je prednji ljevi kraj bio skrsen i tako da mi je otisao i xenon na toj starni a desna je ostala citava i ja sam njemu skinuo s desne strane ovakvi su :
http://www.unicartuning.com/images/Caixa%20Frt1%20copy.jpg
Znam da je nesto morao mjenjati dok je to postavljao al neznam tacno ..

a jos ovo Xenone je meni kupio Brat u njemackoj 50-55 eura je platio ...
 
Član
Vidi s njim sta je mijenjao dok je stavljao, ako je 50 ccm onda je vjerovatno mjenjao regler ili sl.
 

IGY

Član
ja nigdje u noketovom tekstu nisam vidio da on pita moze li raditi nego koja je sijalica
neznam sto bezveze pisete gluposti i spamate temu
:icon_mad:
 
Legend
pa ajd svakako da bi mi dobro doslo i pojasnjenje jel moguce na runnera od 50ccm staviti xenon uopste.. jedni kazu moze, drugi ne.. :icon_confused:
 
Član
gledamo da mu pomognemo..a i nas to zanima..ja bi isto volio kad bi mogli...xenoni..bilo bi super...samo da netreba citav motor rastavit..da se to stavi..almire brate ...pitaj toga kako je stavio..i mi bi stavljali
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top