Xenon golf 4 - TUZLA

Xenon golf 4 - TUZLA

Član
imao sam ja slicne, samo sto sam ih skuplje platio ali meni nakon 3 dana crkla jedna, neki problem ne moze se napraviti sta ja znam, a ova druga je radila jos 4 dana I ja skinuo nisam imao dvije da budu par u farovima I nju skinem, svijetlost jeste bolja, ali smeta drugima strasno, barem u mom slucaju
Ne smeta u mom slucaju samo lijepo podesio farove rucno ! Ugl ravno stoje samo lijevi far spustio koji mm i to je to a smeta i mn nekad necije hologeno to je sve kako je podeseno
 
Ne smeta u mom slucaju samo lijepo podesio farove rucno ! Ugl ravno stoje samo lijevi far spustio koji mm i to je to a smeta i mn nekad necije hologeno to je sve kako je podeseno
Pa I ja sam podesavao al opet nekako mi previse rasipaju svijetlost mozda je to do fara sta ja znam(u pitanju je Renault Megane)
 
Član
Nazad ti idu 36mm cjevaste, naprijed 41mm cjevasta ako se dobro sjecam
Sto se tice LED sijalica, ubacio sam ja te po 36W, smece, kolju kad gledas u njih al ne bacaju daleko iako su u projektorima
 
Član
Član
Kupio sam tad xenone, ali (nazalost) ne kod tebe. Nego kod poznanika, koji naravno pojma nema sta je AC sta DC. Prodao ih, pa sad hocu prave da uzmem.
 
Član
@zlajaaa

Preporućio bi ti da malo središ oglas. Jer na onim slikama djelujue kao da si stare balaste vadio iz auta i prodaješ ih
 
Top