Xenon golf 4 - TUZLA

Xenon golf 4 - TUZLA

Član
KOd mene je bilo H7 kratko xenon bez sociva, xenon ubi, ne mozes gledat u farove, stavio projektore i nikad mi niko nije blicnuo
 
Član
Ja sam jucer stavio xenone u cetvorku 8000k za sad mi niko ne blica al imam prob kad upalim xenone kad se ohlade upale mi se brisaci na kratko pa zna li neko zasto mi se to desava?
 
Član
Tebi ne blica niko jer je više ljudima dosadilo da blicaju, četvorka ubi na halogenim, a sa xenonom je haos. A to sa brisačima je jer si uzeo neke bezveze balaste, ili nisi dobro spojio, možda slaba masa.
 
Član
Cisto da se javim da evo vec 4mj + imam ove xenone jeftina verzija (sijalice i balasti). Apsolutno nemam nikakve probleme niti ko blica niti imaju kakve probleme sa paljenjem isl. na nama je da vidimo koliko jos dugo.

Sto se tice vidljivosti barem na mojim farovima sam dobio sigurno 50% bolju vidljivost
 
Član
Cisto da se javim da evo vec 4mj + imam ove xenone jeftina verzija (sijalice i balasti). Apsolutno nemam nikakve probleme niti ko blica niti imaju kakve probleme sa paljenjem isl. na nama je da vidimo koliko jos dugo.

Sto se tice vidljivosti barem na mojim farovima sam dobio sigurno 50% bolju vidljivost
Ja sam imao samo problem mozda 7 dana i sad sve noirmalno funkcionise i prezadovoljan sam vidljivosti a niko mi ne blica i nikad vise hologene necu koristii to je sigurno :D
 
Član
Cisto da se javim da evo vec 4mj + imam ove xenone jeftina verzija (sijalice i balasti). Apsolutno nemam nikakve probleme niti ko blica niti imaju kakve probleme sa paljenjem isl. na nama je da vidimo koliko jos dugo.

Sto se tice vidljivosti barem na mojim farovima sam dobio sigurno 50% bolju vidljivost
gdje si kupio? pik ili?
 
Top