Xenon golf 4 - TUZLA

Xenon golf 4 - TUZLA

Član
Pozdrav,

Gledam ove sijalice cca 80-100KM i planiram postaviti na cetvorku. Zanimaju me iskustva. Ono sto je meni bitno je svjetlost.

Kakva je vidljivost iz auta jer puno putujem. Nebih ih uzimao samo da mi auto bude "lijepo". Imal fajde od toga i gdje ih kupiti sa ugradnjom. Po mogucnosti neko legalan da da bar mjesec garancije na iste.

Ovi iz xenon.ba mi se cine odlicni samo ne ide mi se sad maxuz u Sa.
 
Ma kakve veze sociva mislim jest bolje ali moze i ovako... Normalno da ce bit jace svijetljije...kad svi stavljaju te od 100 km mozes i ti...
 
Član
@zlajaaa ti je blizu. U Srebreniku je i njemu se obrati, radi i ugradnju sočiva. Imaš ga i na fb. Uglavnom bez sočiva će ti puno rasipat svjetlost i smetat će drugim učesnicima u saobraćaju.
 
Član
Kad je poceo forum, ne znam dal je iko imao sociva. Svi xenon, xenon samo xenon. Sad nemoj to bez sociva. Mozda momak nije u mogucnosti da kupuje xenon, sociva + da placa ruke

Druze ubaci xenon, bolje ce biti nego na halogenim definitivno, a kad budes u mogucnosti ubaci sociva da dobijes jos bolju vidljivost
 
Član
Bez uvrede ali krivo ga savjetujes, ako nema novaca onda neka kupi normalne zarulje, a kad skupi novaca neka stavi xenon i lece pa ce olaksati sebi da vidi po noci, a i drugima da ih ne zasljepljuje. Ima i starijih ljudi u prometu, sa losijim vidom i sa lecama u oku pa nedaj boze da ga zaslijepe kvazi xenoni i dode do pizdarije. Jel se isplati?
 
Član
Ja imam xenon a nemam sociva. Vidljivost se porediti ne moze, a ne znam dalo mi ikada blicne iko... blicnu samo za strumfove :D
 
Nemoj stavljat xenon bez sociva. Ja sam tako na golf 5 i stvarno smeta drugim ljudima u prometu. Pa sam uzeo gti farove sa socivima i sada sve super :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Član
Iz iskustva govorim i sam sam stavio xenone sa socivima jest da je skuplje al ako mozes stedi pomalo dok ne skupis i ugradi i miran si. U mene je bixenon ugraden extra je i pravo dobro svijetli ;)
 
Član
Da je to sve tako, da ne smeta drugima ni fabrika ne bi ugrađivala sočiva. Malo spusti snop a isti efekat. ;)
@hard2beat u svakom slučaju evo ti Zlajin broj pa se dogovori s njim šta i kako hoćeš (061823500)
 
Top