World Racing II

World Racing II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
krekovo sam i ne moze,evo sad nasao neki crack al mi neki key trazi kojeg ne mogu naci,nadjem ja neke al ne rade.mozel ko uraditi upload cracka ili zna kakav link sa crackom a da ne trazi key??

edit:udure je sve napravio sam:)
 
Legend
Micky je napisao(la):
krekovo sam i ne moze,evo sad nasao neki crack al mi neki key trazi kojeg ne mogu naci,nadjem ja neke al ne rade.mozel ko uraditi upload cracka ili zna kakav link sa crackom a da ne trazi key??

edit:udure je sve napravio sam:)

gdje si crack nasao,treba i meni
 
Član
Nexus je napisao(la):
Micky je napisao(la):
krekovo sam i ne moze,evo sad nasao neki crack al mi neki key trazi kojeg ne mogu naci,nadjem ja neke al ne rade.mozel ko uraditi upload cracka ili zna kakav link sa crackom a da ne trazi key??

edit:udure je sve napravio sam:)

gdje si crack nasao,treba i meni

ma iz foldera crack sve ono kopiraj i eto
 
Član
Evo sta zahtjeva igra je odlicna bas realna ja sam u toku da ubacujem auta pozzz

World Racing 2 uses Microsoft DirectX 9.0c.

Minimum specifications (to be able to play the game)
* Windows 98SE/ME/2000/XP
* DirectX 9.0c
* Athlon XP 1800+ or Pentium IV with 1.8 GHz
* 256 MB RAM
* AGP-3D graphics card with min. 64 MB
* DirectX 9.0c compatible sound card
* 1.7 GB free hard drive space
* 2x DVD-ROM
 
Član
Nexus je napisao(la):
ja imam duplo bolju konf.od te i nece mi igra:icon_mad:

Glavna je fora sto najverovatnije za*ebava onaj Pixel Shader, nije bitno kolko RAM-a imas il CPU, graficka najverovatnije nemoze da podrzi igru.....
 
BHT Ovisnik
skinuo sam ovaj tjedan 2 igre,al ova ce mi valjat za volana:cool: valjda nije tesko naci i ubacivati auta u igru,jer mi se igra na prvi pogled sviđa,jos kad sam vidio ovaj video:cool:
http://www.youtube.com/watch?v=Gw5nqGBOnl8
 
BHT Ovisnik
eaaaaa.jpg


problem:icon_confused:
 
BHT Ovisnik
hajde pomozi netko,neznam je li do patcha,kad pokrenem preko ikone samo kao da ce poceti igra onaj pješčani sat i nista se ne dogodi,kao da nisam ni dirao:icon_confused: pomoooocccc igra mi se ova igraaaaa

e sredio sam sve,zab onaj .dll stavit s crackom:D al kada pođem igrati
646af5b8e7d8eeefea7e69a3a5d5c7d873491.JPG

mogao bih igrati kada bih svako mili sekundu stiskao enter:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top