World Racing II

World Racing II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ej raja ..i ja sam napokon se nakanio da inst ovu igricu ..super je ...prelazim je ...e sad ubacio sam nekoliko auta..i kad sam usao u igricu izbacilo mi je kao da su auta ubacena...ja ne mogu nigdje da ih nadjem..i da li mogu da se samo vozam po gradu ..da se ne moram trkat.....pomagajte hitnoo mi je :... ;);)
 
Član
ej raja ..molim vas pomozite mi mucim se s igricom...sve sam rjesio ono ..al igrica nekad radi nekad ne ...do cega mi to moze biti..do kompjuter nije 100%
 
Ja ubacim auta u igricu,ali nema nikako slike auta,mogu vozit auto i cuje se zvuk ali nema slike,samo da napomene da mogu neka auta.Zna li iko sta bi to moglo biti;)
 
Član
meni smao nekad u meniu ubacena auta kad dodjem na njega nema 1 sec...al zato dok otvorim prodje ihaha...da je meni rjesit da uvjek igra otvara..dao bi sve :lol:
 
Član
ej raja..sry za dupli post...sve sam rjesio s igricom..i ubacio dosta auta ..odusevljen sam..zna li neko kako mogu ubaciti mape u igru ...je li komplikovano...i sta mi je potrebno za to...ocu da probam auto ban :cool: ...da vidim kako ide m5 ..ove staze sto su u igri su bezveze...znam sve napamet vise..
 
Početnik
mislis ovako nesto ko u mene >>???

6f8sgn.jpg


:lol::lol::lol:;)
 
BHT Ovisnik
ja ne igram duze vrijeme jer mi staze dojadile i neznam kako ubaciti *ebeno auto niti *ebenu stazu nit neznam kako il sta skinuti da kada vozim vidim volan i ostalo,da to znam onda bih ponovo poceo igrati:D
 
Član
ma moze drug..samo da je druga staza..i ako mogu da imam vise staza...ove mi dosadile..i da li komplikovano nesto doraditi na autu..u onom program edit car..ocu da malo stavim jaci motor u golf 3 ...da brze ide...vako bezveze..
 
Član
drug.. kako ovo mjenjas u kojem programu..i koje su ti ovo mape...ja sam sebi inst skoro sve sto imaju na gamses.reveuer ..i ja mislim tx pro... i nemam tu mapu...
raja..moze li mi neko dat tutorial za pravljenje mapa ..i sta mi je sve potrebno..molim vas.....
 
Član
imam te dvije :cool: ..a da te pitam jos nesto..ako imas mozda ct_autobahn ...da li ti je sve normalno..jer je meni ta jedina staza ..da je cesta zuta ono kao ubitacni zalazak sunca...tako sve izlgeda..ne moze se vozit
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top