World Racing II

World Racing II

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
jel ima tko da je instalirao igru da mi moze pa ako je do cracka da mi posalje crack?
 
Član
a oce li mi iko reci kako da napravim mapu odnosno da mi posalje program da napravim da mozemo online se tackati na 402m
 
BHT Ovisnik
eh,murinho mi poslao crack,odem u demo race,hoce sve,odvozim,i hajd probam uci u load profile i sta god probam isto kako da ni nemam tastature nit oce gore dole nit nazad ni naprijed i izađem iz igre ponovo uđem,haj novi profilo pa mogu samo gore dole,nece da potvrdi ni nazad
7825a962ef77ccf544355864f7f784cf83473.JPG

onda probam instalirati taj update pa mi izbacuje error
57c540d6fbd1cabe98ee70f3a60bdd2498667.JPG


dođe mi da sve razbijem:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
e jbg marko meni sve uredu a to se nedesava kada instaliras update
jer on ukloni tu gresku eto sta je problem
 
BHT Ovisnik
sto to niste odmah rekli:D ja sad izbrisao sve ponovo instalirao i sve radi,hvala vam puno,posebno murinhu:cool:
 
BHT Ovisnik
ma dobro to,nego je problem bio sto ja igre skidam sa torenta i sad kad sam sve to uspio napravit kako treba za instalirat ja sam to po ubacivao u par foldera sve,i kad se instaliralo sve ja sam sve kasnije poslozio tj. neke sam datoteke dirao koje nisam smjeo,pa sam kasnije sve fino instalirao i hoce,a sada je samo problem kako da ubacim auta u igru,tamo sam skinuo samo da oprobam bmw e39 ali kao treba ga instalirati i onda pođem instalirat pa me pita šifru:icon_confused:
@nexus
nista:)
 
Član
Je mi moze neko reci verziju cracka, koju ima? Ja sam skinuo s torrenta i sve sam dobio osim cracka... tako da njega moram naknadno skinuti, a ne mogu da ga nadjem.

Molim za pomoc!
 
Početnik
1zvzuo6.jpg


nisam mogo vise navuc heheh :lol:

rw30cg.jpg


merdajn ko pisc'a

214t890.jpg


evo me sa avdijom u Visokom ..samo da vidite kako je ovde turizam napredovao:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top