Wooferi na kompijuter

Wooferi na kompijuter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kupis wofer i dva mala zvucnika za 50KM ko i ja i imas muziku samo takvu za kuce :cool:
sad ne znam koliko ti jako hoces,ali kod mene sobu raznese(ne smijte se) :D
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
kupis wofer i dva mala zvucnika za 50KM ko i ja i imas muziku samo takvu za kuce :cool:
sad ne znam koliko ti jako hoces,ali kod mene sobu raznese(ne smijte se) :D

trenutno ja imam 5 zvucnika 4 mala i onaj jdan veliki sto daje bas al nisu nesto . ma kad stavim woofer cuce se i oni zajedno sa wooferom
 
error_xp je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
kupis wofer i dva mala zvucnika za 50KM ko i ja i imas muziku samo takvu za kuce :cool:
sad ne znam koliko ti jako hoces,ali kod mene sobu raznese(ne smijte se) :D

trenutno ja imam 5 zvucnika 4 mala i onaj jdan veliki sto daje bas al nisu nesto . ma kad stavim woofer cuce se i oni zajedno sa wooferom

pa to bi trebalo da udara covjece:icon_rolleyes:
gdje ti stoji wofer,stavi ga na pod...kod mene je na podu i jos ispod comp stola ;)
 
Član
tvrdoglavi je napisao(la):
error_xp je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
kupis wofer i dva mala zvucnika za 50KM ko i ja i imas muziku samo takvu za kuce :cool:
sad ne znam koliko ti jako hoces,ali kod mene sobu raznese(ne smijte se) :D

trenutno ja imam 5 zvucnika 4 mala i onaj jdan veliki sto daje bas al nisu nesto . ma kad stavim woofer cuce se i oni zajedno sa wooferom

pa to bi trebalo da udara covjece:icon_rolleyes:
gdje ti stoji wofer,stavi ga na pod...kod mene je na podu i jos ispod comp stola ;)

stoji gor iznad monitora . al probalo sam ja njega stavljati i ormaric bolje se nesto cuje al slabo je to .
 
Član
imam ja negdje snimak alpine type r u kuci,ali ga nemogu naci..... :icon_sad:
citava kuca se trese,mozes tako slusat ali ako niko ne zivi sa tobom u kuci.... :icon_biggrin:
 
Član
marko_v je napisao(la):
imam ja negdje snimak alpine type r u kuci,ali ga nemogu naci..... :icon_sad:
citava kuca se trese,mozes tako slusat ali ako niko ne zivi sa tobom u kuci.... :icon_biggrin:
ma to cu ja kad stari i stara odu na poso ja sam ostanem i udri !
 
Član
I kad spojis ne dozvoli da se isprazni aku do maximuma pa da ga onda punis bro vec stalno pomalo dopnjai a mos slusat i dok je punjac spojen na aku imas vise struje :icon_smile:

I otvori one poklopce na aku vidi jesul ona saca potopljena ako nisu dospi malo destilovane vode,kad su suha spoje se i nema vise nis od njega :icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
I kad spojis ne dozvoli da se isprazni aku do maximuma pa da ga onda punis bro vec stalno pomalo dopnjai a mos slusat i dok je punjac spojen na aku imas vise struje :icon_smile:

I otvori one poklopce na aku vidi jesul ona saca potopljena ako nisu dospi malo destilovane vode,kad su suha spoje se i nema vise nis od njega :icon_rolleyes:

ma nema sta akumulator je nov nema mu 6 mjeseci dopunjavacu struju nekada ostavim citavu noc da se puni ili kad idem na duzu relaciju stavim ga u auto da se napuni .
 
Početnik
na kompIjuter ???

a da odes na kurs bosanskog prije nego skopcas woofer na kompIjuter????
 
BHT Ovisnik
akumulator ti je skroz ne isplatljiv,ako vec imas ga prodaj ga i kupi jos jednunapojnu i miran si
 
Član
Ne mogu da vjerujem kakvi savjeti;)

Covjece zapalices kucu j*ote!
Ako nemas para da napravis nesto kako treba nemoj ni praviti polovicno, zar ti se vise isplati da se zapali (pregori) sve to samo zato sto ti hoces da zezas komsije!
Ovo ti je najiskreniji savjet nemot to pokusavati teoretski je moguce ali veoma ne preporucljivo, a cole ti ako si bio sretan da ti se nista ne desi i sve ok prodje ne mora znaciti da nekome drugom nece drug, vjeruj mi ne zelis to savjetovati.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top