Wooferi na kompijuter

Wooferi na kompijuter

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
moze koristiti i adapter,ja sam jedno vrijeme koristio,al treba naci odgovarajuci dovoljno jak,ja sam koristio manji neki pa sam mogao na 1/3 snage max pojacati,
 
Član
enesss je napisao(la):
uzmi pretvarac napona 220 -12 V .....,iz uticnice u kuci na pretvarac,iz pretvaraca u pojacalo....



a iz zvucne karte tzv " Y " kabal na pojacalo....

klinke_cinch_2.jpg

Preporucljivije, mada bojim se ja ako bude kako neki predlazu da ce to sve da plane :))

kompijuter :lol: (morao sam)
 
BHT Ovisnik
ja koristio godinu dana nikad nista,kasnije prijatelju prodao taj comp,on ga dugo koristio i nista,sad je u nekog slijepca comp,uglavnom sigurno je,a i prijatelj je isto tako koristio pojacalo i comp
 
BHT Ovisnik
'tko ne riskira ne profitira' :icon_biggrin: ja nikad nisam imao problema pa nek vidi,mislim da je i jedan clan s foruma isto ovo radio prosle godine
 
Član
rekoh ja!
U auto na pojacalo stavis 10"kvadrata" kabl (minimum) a ovde zicica ni pola toga!
A cole ne kazem aj da ne moze i da nece raditi samo rizicno je mnogo drug to!
 

IGY

Član
mislim da je jeftinije kupiti kucno pojacalo i staviti nego se sa ovim igrati
prosto ko dan

hi-fi za kuce
ICE za auto

i nema se tu sta raspravljati

to je isto kao da na kucu umjesto temelja stavite alu felge :lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
mislim da je jeftinije kupiti kucno pojacalo i staviti nego se sa ovim igrati
prosto ko dan

hi-fi za kuce
ICE za auto

i nema se tu sta raspravljati

to je isto kao da na kucu umjesto temelja stavite alu felge :lol::lol::lol:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ma moze to radit i na napojnoj nece bit prvi koji spaja :cool::lol:

A na adapter zaboravi , napon pada i ide pojacalo u protect na svaki udar basa,jedino naci neki extra dobar adapter al tesko ...:icon_rolleyes:

Nego ako imas punjac za akumulator unesi aku u sobu i spoji punjac na njega neka ga pomalo dopunjaje stalno i eto najbezbolnije je i svirat ce sa onim kablom sto je enes stavio sliku povezes zvucnu i amp i pusti nek komsije cuju :cool::icon_smile:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Ma moze to radit i na napojnoj nece bit prvi koji spaja :cool::lol:

A na adapter zaboravi , napon pada i ide pojacalo u protect na svaki udar basa,jedino naci neki extra dobar adapter al tesko ...:icon_rolleyes:

Nego ako imas punjac za akumulator unesi aku u sobu i spoji punjac na njega neka ga pomalo dopunjaje stalno i eto najbezbolnije je i svirat ce sa onim kablom sto je enes stavio sliku povezes zvucnu i amp i pusti nek komsije cuju :cool::icon_smile:

upravo cu to uraditi ove sve savjete sto sam cuo nisu nes . Al ja cu ponovo sa akumulatorom tako je najjsigurnije i naj bolje i kad se isprazni uzem punjac i napunim i nema sta .
 
Član
moze to raditi ali kako..... :icon_rolleyes:
jedna stvar treba biti jasna,nikad se ozvucenje u kuci nemoze napraviti da bude kao u autu......
i nemoj kopcati na istu napojnu na kojoj ti je komp,nemora znaciti da ako na njoj pise 500w da je 500 i nije svaka napojna ista,mozes ti napraviti napajnje za pojacalo od 1000w ali sa nekim transformatorom iz aparata za varenje i kondenzatorom da moze podnositi jace udare,al to izidje preskupo......
na napojnu sto mozes spojiti je max nekih 80-100 rms-a i to ode amp u protekt pri svakom jacem udaru,samo uzmi neku finu pjesmicu i vidjeces kako se gasi.....
 
Član
marko_v je napisao(la):
moze to raditi ali kako..... :icon_rolleyes:
jedna stvar treba biti jasna,nikad se ozvucenje u kuci nemoze napraviti da bude kao u autu......
i nemoj kopcati na istu napojnu na kojoj ti je komp,nemora znaciti da ako na njoj pise 500w da je 500 i nije svaka napojna ista,mozes ti napraviti napajnje za pojacalo od 1000w ali sa nekim transformatorom iz aparata za varenje i kondenzatorom da moze podnositi jace udare,al to izidje preskupo......
na napojnu sto mozes spojiti je max nekih 80-100 rms-a i to ode amp u protekt pri svakom jacem udaru,samo uzmi neku finu pjesmicu i vidjeces kako se gasi.....

necu kopcati na napojnu nego na akumulator nebi bilo problema i ozvucenje ne mpra biti bog zna sta samo malo da mogu zaebavvati komsije :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top