Windows 7 vs Vista vs xp

Windows 7 vs Vista vs xp

Član
:icon_sad::icon_biggrin::icon_sad::icon_biggrin::icon_sad::icon_biggrin::icon_sad::icon_biggrin::icon_sad::icon_biggrin:
 
Član
Ja vratio sa 7 na xp jer tamo mi uvjek onaj kod trazio svako malo,pa se nazivcirao.Xp sto je sigurno sigurno.8)
 
Licencirani XP Pro, mrsko mi se navikavati na ostalo, a i nemam vremena za gubljenje i isprobavanje 7ice detaljno. Problema nema kada se zna koristiti ;)
 
Član
koristio sve operativne siseteme al trenutno koristim 7 koja je bog operativnih sistema
 
Član
Složiću se sa većinom.
Koristio sve moguće počevši od 95-ice, 98-ice,..., a sad 7-ica i ja prezadovoljan. Vista ubjedljivo najveće smeće svih vremena, dok mi je XP skroz solidan sistem. Najzadovoljniji sam bio dok sam imao konzervu od kompa sa moćnih 300MHz, 64MB RAMA, 10GB HD i 32MB grafičku. Kasnije sam ga nasvirao na 466MHz, 64MB grafiku i 192MB RAM.:D Bila 98-ica i sa njom sam bio najzadovoljniji od svih. Nikakvih problema nikad.:cool:

Jbt, koji mi ***** bi da se ovako raspišem, al' pukla me malo nostalgija za starim kompom?:D
 
Član
sedmica zakon. o xp-u nema potrebe trositi rijeci, ali ga je sedmica nadmasila, tako da mislim da je izbor jednostavan :D o ovom smecu u sredini, necu ni trositi rijeci. propao eksperiment... :D
 
jel neko probao Vistu 64bit ??? ne bi tako pricali da ste tu verziju probali , jer je sedmica bukavlo uljepsana verzija Viste 64bit :)
 
Top