W210 2,9 ///AMG sport styling by Tomek

W210 2,9 ///AMG sport styling by Tomek

A sta to fali ovom mercu??
Ja mislim samo kristalni farovi,a ostalo nije uopste previse,kako znaju sarajevski papci nadzidzat auto da se covjek nemoze ni nasmijat kolko je to ruzno,a ova mecka da ima druge felge nebi valjala.
 
Član
asmir sa je napisao(la):
A sta to fali ovom mercu??
Ja mislim samo kristalni farovi,a ostalo nije uopste previse,kako znaju sarajevski papci nadzidzat auto da se covjek nemoze ni nasmijat kolko je to ruzno,a ova mecka da ima druge felge nebi valjala.

e bas da ima druge felge....valjala bi!
iskreno,auto bi izgledalo lijepo kada bi skinuo ove jeftine detalje s auta,ove prstenove na farovima,nekako je.....previse detalja! nije ova mecka za ovakvog sredjivanja!
 
Član
Hvala dečki na savjetima ! Auto ostaj tako kakoje da daljnega možda naleti nekaj drugo :icon_biggrin:

a kaj se tiče nalje v12 pa kaj onda ko sam na ljepijo imo sam niti jedan dan i skinuo je stavijo sam je za slikanje nečeg drugoga a ne zato što mi se sviđa natpis v12 :icon_idea:

a kaj se tiče spojlera netko mi je predložijo onaj bijeli w210 ali ja ne želim origuna a to je upravo to na slikama

Samo postoji mogučnos da ideju novi pragovi i zadnji kraj a prednji ostaje jer mi se jako sviđa !!
 
Legend
Prije svega bih rekao "black night" da komentar pusti sta ti balavurdija kaze ti je jako suvisan i mnogo primitivan ;)

Tomek_87 je napisao(la):
Spojleri : predni branik UNIKATAN zadnji takožer (preuzeta ideja od M5 s izmjenjenim detaljima)

ako je sve fabrika, kako je prednji branik UNIKATAN?
ja koliko znam, NITI JEDNA FABRIKA NECE NAPRAVITI NESTO SAMO ZA TEBE .. znaci il ima "serija auta" ili nema niko..

no HF samo je ne zahvalo diskutovati ko bi kako sredio koje auto, konkretno moze se reci misljenje i to je to.. ali sada se uplitati u polemiku je bezvezno..

ne kaz se bezze "O UKUSIMA SE NE TREBA RASPRAVLJATI!

pozz i sretno u radovima ;)
 
Član
Prednji branik je UNIKATAN to sam ja crto s starim čovjek koji je radijo spojlere je radijo prednji branik iz NIČEGA znači od nule a to se može i vrlo lako provjeriti dam broj od čevjeka i pitaj te ga ako nitko ne vjeruje ;)
 
Legend
Tomek_87 je napisao(la):
Prednji branik je UNIKATAN to sam ja crto s starim čovjek koji je radijo spojlere je radijo prednji branik iz NIČEGA znači od nule a to se može i vrlo lako provjeriti dam broj od čevjeka i pitaj te ga ako nitko ne vjeruje ;)

nisam ja rekao da ti ne vjerujem da si ti pravio branik, vec ti kazem da to ne moze biti fabricki branik ako si ga ti pravio ;)
 
Član
Citava polemika se digla oko covjekova merca...merdzan je ok...nista mu ne fali a ako po necijem ukusu fali neka to proba ostavit za sebe ipak je to njegov merc i njegov ukus a kako noke rece o ukusima ne treba raspravljati...
 
Član
Pa stvarno nerazumijem ovaj forum, niko nije napao čovjeka, jasno je da je auto njegov i da sređuje auto za svoj gušt i to mu niko nemože ni neželi osporit, samo je stvar dal se nekom sviđa ili ne, a to je opet naše pravo da to mišljenje i iznesemo, valjda zato i postoji forum. Ima ljudi kojim se W210 uopće nesviđa i to je skroz ok, jer da su nam ukusi isti onda nebi trebali ni toliko različiti auti na cesti!
 
Član
aaa tolika rasprava bezveze. Svako ima svoj ukus i nek radi sta hoce, a sa druge strane cim auto stavis na forum ocekuje te puno iznenadjena tj. pohvala i kritika
 
Član
Znam merca sa CTC foruma, extra izgleda, samo nije skroz po mom gustu, ali zasto bi svaki mercedes morao biti vip style ili ici na dub-iozu...ponekad je drugcije bolje ;)
 
Član
Evo ovih dana nisam bio aktivan baš ... Došlo je do nekih željica kupujem pojačalo MAC fearless 4000 4×150rms na 4 oma i blow off :icon_smile: pssss autek ide na čipanje u 1 ili 2 mj. 40ks i 100Nm tako da bi onda imo 185ks i cca 450Nm :cool: Na prolječe ideju nove gume 275/30/19 i 235/35/19

Do sada su bile 19" gore a sada je zimsko oprema 16" 225/55/16

A od ljetnih guma je ostalo samo OVO :lol:





razlog deranja gime iz nutarnje starne je AMG ovjes koji sam mjeno i malo je niži pa je zadnji kraj raširijo gume kao na bmw-eu
 
Član
opet ja na tomeka naleti.....
tomek merc je ok, moje mišljenje je da ima par detalja koji su malo TOO MUCH ali kad auto vidiš u živo sve je dosta dobro složeno... lijepo se čuje..

na neumjesne komentare ne obračaj pozornost, znaš kako ljudi kažu... "na jedno ušlo na drugo izašlo" auto je tvoj i od njeg radi što god ti želiš....
pozz.

btw ja sam još uvijek na onom forumu jer ruku na srce nisam imala nikakvih ružnih iskustava sa dečkima...
:icon_exclaim:
 
Top