W210 2,9 ///AMG sport styling by Tomek

W210 2,9 ///AMG sport styling by Tomek

Član
Evo da i ja predstavim svog limenog ljubimca . :icon_smile:

Dakel radi se o Mercedesu model W210 2,9!

Podaci o autu :

Felge keskin 19":cool: gume : Prednje 235/35/19 a , otraga 265/30/19 :icon_biggrin:

Muzika: Radio clarion sa DVD-eo i odvojivim ekranom sa tv-eom (digitalni i analogni signal) Prednji sitemo od mac audio cfx 2.16 160rms-a i zanji sistemi olympice gold 200rms-a i wofer 1,5 kw rms-a pioneer i pojačalo pioneer

Spojleri : predni branik UNIKATAN zadnji takožer (preuzeta ideja od M5 s izmjenjenim detaljima) , pragovi standard
E da skorom zaboravio malo je spušten : naj niži dio su pragovi s 9.5cm do poda a predni 12cm do poda :twisted:
Led pozicija , led pzicija u doljnem djelu branika(S6),led neo ravjeta pod autom,neo rasvjeta u bunkerei,Xenon u kratkim svijetlima,Xenon u maglenkama,
Motor : Klipovi veči ,polirani kanali,djelovi iz AMG motora,Greijs filter
Plan za dalje : čipati ga za 40ks i 90Nm , blow off , srediti muziku do kraja (još dvd pojačala , woferu urediti kutiju

slikice malo kasnije ...
 
Legend
sve je ovo super sto si napisao,ali ipak slika vrijedi 1000 rijeci:icon_smile:

cekam slike:icon_smile:
 
Član
Auto ti je za 10+ malo je okaca koji su sredeni a da fino izgledaju , mada ima neki detalja koji su previse za moj ukus , ali sve u svemu odlican je mozeli koja slika unutrasnjosti bas me zanima ?
 
Legend
uuu
mocan je
mozda malo bezobrazno do mene ali ja nikad nebih ovako sredjivao ovaj auto, ali svak ima svoje

bez obzira, mnogo rada, truda novaca i zivaca je ulozeno u ovaj auto, a i ljubavi sigurno :)

nek je sa srecom

pozz
 
Član
lijepo odradjen auto mada ja ovakvo auto nikada nebi tjunirao iz razloga sto je to luksuzno auto ali ovaj primjerak je lijepo ispao i sa ovim spojlerima cestitke vlasniku na trudu i ulozenom novcu
 

IGY

Član
fino uradzeno, odlicno uklopljeno, samo da sam na tvom mjestu ja bi ga radio u VIP style jer je ipak ovo klasika
ali svaka cast i na idejama i na radu :cool:
 
Top