W210 2,9 ///AMG sport styling by Tomek

W210 2,9 ///AMG sport styling by Tomek

Član
zasto uopste postavljate slike i opis vozila kad niste spremni i na kritike ?

iskreno sta imate da momka branite... za vecinu je pretjerano, a vecina koja se slaze sa tobom ima na prskalicama na haubi one plave diode.... niko ovde nije ljubomoran na bilo koga, ali da je previse, previse je na autu dzidza midza
 
Član
mercedes nije moj ukus nit ga volim ali opet za rad i sve ostalo sta uz to dolazi trud vrjeme svaka cast.
 
Član
kako si zadovoljan sa keskin felgama?
jaran moj imao iste na osmici i samo probleme sa njima. kao i sa firmom keskin uvezi garancije
 
Član
RCat je napisao(la):
kako si zadovoljan sa keskin felgama?
jaran moj imao iste na osmici i samo probleme sa njima. kao i sa firmom keskin uvezi garancije


Pre pre zadovoljn odlične su imo sam par slučaja kada sam drmno u šahtu da sam mislijo da bude iletijo ovjes ali ništa pre dobre... jednu sam malo krznuo prije 2 god. i ne ljučti se krom sve naj bolje ODLIČNE SU


A kakvih je imo problema tvoj jaran :icon_question:
 
Član
Svaka cast na ulozenom trudu i novcu za auto.
Auto izgleda lijepo. Naravno sad ukusi su razliciti, pa bi vjerovatno svako nesto malo drugacije odradio...
Ali lijepo izgleda..Boja mi se posebno svidja..
Pozdrav
 
Član
Meni se auto svidja.Čuj,sitnice,svako ima svoj ukus.Nekom valja ovo,nekom ono.Samo ti radi šta tebi paše,lijep je to auto.
 
Spico007 je napisao(la):
Meni se auto svidja.Čuj,sitnice,svako ima svoj ukus.Nekom valja ovo,nekom ono.Samo ti radi šta tebi paše,lijep je to auto.

Nemoj ga bezze lozit, napravice jos veci cirkus od ovog merca. Nego Tomek ne diraj nista vise, moze proc i ovako...
 
vidi se da si uložio mnogo truda , a i para.
merc je dobar, samo po mome skromnom
mišljenju cleen look i druge felge bi skroz
promijenili utisak koji ovo auto ostavlja na
prvi pogled. pozz
 
Član
Eto mene nazad ... ! Moža nekome krivom možda pravo :D

Od zanjeg mog posta na autu se podosta radilo : Čipan je oko 40KS , blow off , muzika dovršena , neke sitne detalje koje sam posliko

Kutija za wufer













Malo muzike par žicica :D














Evo jedna slikica iz Power Tuninga :cool:




molo s starom maskom i zabiti u pod



pehar s SR402 za multimediju 3 mjesto


Ovako se to radi :D




Torta od moje zaručnice kada žena zna onda zna


Izlazak iz dvorišta



Evo za sada je to to pa ču malo poslje staviti još slika kada malo prokomentiramo
 
Član
po meni merc je extra i dobro je odradjen ima nekoliko detalja koje bi ja skino ali sve u svemu ima dosta ljubomornih ovdje kako vidim koji seru po tudjem radu a jos vozaju od tate auta
 
fin buljan dosta para i truda je ulozeno u njega,kao sto neko rece par detalja bi skino s njega da je moj,a posto je tvoj jarane onda je sve ok ;)
 
Član
Hvala svima na pohvalama , da ima ljudi koji stvarno hebeju po meni al eto ga ja se nedam i radim auto za sebe a ne za druge kao što i mi svei tako radimo radimo za svoj gušt i užitak

Ja bi osobno mjenjo zadnji kraj i stavijo od C63 AMG ali trenutno sam u jako velikoj frci stan ženidba i to su mi sada extra veliki troškovi tako da sam moro nažalost stati s autom

Kapice ventila /// AMG :D :D



Ovo je slika s mora kada se čeka nevrjeme s mogučnosti tuče pa sam bebu zamoto da nebi nahebo :lol:


Blow off






 
Top