W201 190 E 2,6 op op

W201 190 E 2,6 op op

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E svaka čast kolega, možeš se pohvaliti da imaš raritet u BiH, jer u ovakvom stanju i sa ovim motorom vjerojatno nema ni jedna 190-ka osim tvoje... ;)
 
Član
jarane tako kod mene kod w202 nije htjela nijedna kazaljka nekad hoce nekad nece uglavnom kvar je na tabli nekakav motorić provjeri možda je i kod tebe
 

MTR

Član
George je napisao(la):
jarane tako kod mene kod w202 nije htjela nijedna kazaljka nekad hoce nekad nece uglavnom kvar je na tabli nekakav motorić provjeri možda je i kod tebe

jel to iza table , mislim moram je vadit napolje jel ? ev danas kazaljka od goriva nece odma da radi pa poslije proradi , a kazaljka od obrtomjera nece nikako ***** je :D
 
Član
MTR je napisao(la):
George je napisao(la):
jarane tako kod mene kod w202 nije htjela nijedna kazaljka nekad hoce nekad nece uglavnom kvar je na tabli nekakav motorić provjeri možda je i kod tebe

jel to iza table , mislim moram je vadit napolje jel ? ev danas kazaljka od goriva nece odma da radi pa poslije proradi , a kazaljka od obrtomjera nece nikako je*em je :D

je iza table ma najbolje ti je kod lokalnog autoelektičara otiđi i riješi problem a možda je samo oksidirala tabla od stajanja i moj je bio u nekog dede 3 godine u garaži :icon_smile:
 

MTR

Član
da se updajtujem malo :D tabla rijesena :cool: , jebo ti vas :D, pola auta rastavio da vidim sta je , kaze stari jesil pregledo osigurace :icon_eek: , reko nisam , e kaze moj levatu :lol: , kad stvarno crko osigurac :D , problem je sto je kod ovoga skopcana masa stvari na taj jedan osigurac i problem je bio u zicama koje dovode struju za brizgaljke na haubi ( da da .. ima grijanje u njima ;) )

sredjen amortizer letve volana , plovi ko genser sad :cool: , ostala jos spura trapa , al mi sve mrsko
 
Član
MTR je napisao(la):
da se updajtujem malo :D tabla rijesena :cool: , jebo ti vas :D, pola auta rastavio da vidim sta je , kaze stari jesil pregledo osigurace :icon_eek: , reko nisam , e kaze moj levatu :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:

Oplakah.:lol:

Aj' nek' si to rješio, sad uživaj.;)
 

MTR

Član
Nemrin je napisao(la):
MTR ima li kakvih novosti ? Plin radi dobro ?



Bemwe nema potrebe da se raspravljamo,procitaj ponovo moj zadnji post i biti ce ti jasno sve.
'Napisao je... ne ,napisao si...'

bump :D

cisto informacija za potrosnju plina jer sam juce i danas napravio tacno 511 kilometara , nasuto juce plina na EP u Zenici za 60 KM ili 52 litre/kile i ne mogu da vjerujem :icon_eek: , ispade sad da manje trosi plina nego benzina , bas me to interesuje kako ? ili sam se u parama prekonto :icon_biggrin: za mene super rezultat , znaci sa punim tankom plina od nekih 70-80 litara i 50 litara benzina mogu preci oko 1300/1400 kilometara ili ti u parama to dodje oko 130 KM , hjoojj bolje nego dizel svega mi :cool::cool:
 
Jesi li ti dobro izračunao to, ili ja nisam dobro shvatio, 80l plina i 50l benzina 130KM, ili si samo plin računao :icon_question: :icon_smile:
 
Pa nije tako rijedak slucaj da auto trosi manje plina nego li beMzina ;) Samo vozi, to je stari auto i ima dusu..Nije to novi ha fu fucking tehnoloski napredak :123:
 
Član
super očuvanost merca ,respect za motor ;)
mada više bi volio da si našao spomenutu e30 .....
 
automobil ti je prelijep da se malo ukljucim posto je mecka upitanju.i kod mene je zezao obrtomjer,sutra vidim osigurac mozda imam istu srecu.A za plin nemoj da te iznenadjuje i kod mene je kod radica radjen plin.Manje vise to gdje je ugradjen al isto trosi plina manje od benzina,naravno u laganom i lijepom vozikanju do 100km na sat.Prelijep automobil,veoma lagan za taj motor to ko manijak ide.Zelim ti puno predjeni kilometara bar milion :icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top