W201 190 E 2,6 op op

W201 190 E 2,6 op op

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
190 ima samo 2.3 (16v) dok je 230 w124 serija.

Mtr kako radi na plinu,i koji je prozivodjac istog ?
Unutrasnjost je super ocuvana,steta sto nema siroku lajsnu s vana.
 

MTR

Član
Nemrin je napisao(la):
190 ima samo 2.3 (16v) dok je 230 w124 serija.

Mtr kako radi na plinu,i koji je prozivodjac istog ?
Unutrasnjost je super ocuvana,steta sto nema siroku lajsnu s vana.

dobro radi na plinu , samo juce ( posto nisam znao ) ja dodam gas , nece na leru preko 3700 , kontam nesto gusi , prebacim na benzin odma kuca u 6700 . Kako nisam nikad imao auto sa plinom ja ti o tome pojma nemam , pitam svog mehanicara kad kaze on plin ti je na rezervi zato tako radi . Evo dva dana sam na benzinu i mogu ti rec da ne trosi toliko koliko sam ja mislio da ce trosit .
A plin je ugradjen kod Radica , ima garancija , dobio neke papire od atesta i pregled sistema se treba uradit na 3000 km poslije ugradnje i to je besplatno kod njih , boca je od 80 kila al oni kazu da se ne smije punit ljeti vise od 50 zbog ekspanzije plina na ljetnim vrucinama
 
Član
Mecka je extra jos pogotovo taj motor, imo sam i ja ali 2,0 je bila ali je isla brate, a mogu mislit kako taj ide, nek je sa srecom i puno predjenih kilometara ;)
 
Početnik
Nemrin je napisao(la):
190 ima samo 2.3 (16v) dok je 230 w124 serija.

Mtr kako radi na plinu,i koji je prozivodjac istog ?
Unutrasnjost je super ocuvana,steta sto nema siroku lajsnu s vana.

Pa onda je vjerovatno ta verzija u ovog,ajd uslikat cu je p stavim ovdje ;)
 
Član
Nemrin je napisao(la):
190 ima samo 2.3 (16v) dok je 230 w124 serija.

Mtr kako radi na plinu,i koji je prozivodjac istog ?
Unutrasnjost je super ocuvana,steta sto nema siroku lajsnu s vana.

M102 motor (230) 100kW ide i u W201 190E 2.3:smajli04:
 
Auu braticu, ub'o si ga pravog :) Cuvaj to dobro, ja vjerujem da imas uslove da to "slozis" i da vozis povremeno...Znas one price:"Cica, garaza grijanje, tepih, Mercedes je pokriven bijelim carsafom, udje u njega i upali na po' kljuca :D " ..Sretno!
 
Član
trebao si reci da trazis merca kod nas se nedavno prodavao jedan 2.3 16v sve full bilo jedino boja nije bila u najsjajnijem stanju zbog parkiranja ispod drveta.
A inace te 2.6 su dobri gutaci goriva :D ali svejedno solidan primjerak ako te zanima imam 16ke felge original sa 124 E modela
 

MTR

Član
hvala svima ;) Scaneru trazio sam ja prvo E30 328E al nema pa nema brate ili ima al je sav u qrcu, ovoga sam uzeo bas zato sto je sav u cjelini tj. sve pod konac od motora , trapova , mjenjaca , unutrasnjosti , ima na par mjesta vrlo stino packe al to je nista , kad sam vidio koliko para traze za Golfa II ovo godiste i vise :icon_eek::icon_eek: , nije narod normalan , a za 100 KM plina predjem ( sinoc sam presao :D ) isto ko i golf dvica dizel , a merak se vozit :cool:

uvijek sam govorio da su se auta pravila do 1992 , poslije toga sve je smece :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top