W201 190 E 2,6 op op

W201 190 E 2,6 op op

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Et' malo da sam se ponovio :icon_biggrin: , dugo sam trazio starije auto i jako auto nesto tipa E30 328E ili ovog E260 i jbg uleti mi Mecka , nesto sam slab na njih :D

Uglavnom , 1988 godina , 2598 ccm ,118 kW/160 KS , ima el.siber , stakla na struju , ABS , ASD ( LSD ) , centralka , extra ocuvan , sve original na njemu , dobre gume , oridjidji alu felge ( malo ih treba sredit da sljaste ) , nasloni za ruku ovo ono , i da .... automatski mjenjac , da se ne zajebavam ja sa saltanjem :D

ev malo teaser slika :D

PICT4043.jpg

PICT4042.jpg

PICT4041.jpg

PICT4039.jpg
 
Član
Meni se ova Mecka svidja strasno, dobre opreme ima u njoj za njene godine, a i izgleda pravo ocuvana :cool::cool::cool:
 

MTR

Član
@Juka , mora drug bit ocuvana , nekad uvezena iz Svice i pola vijeka provela kod nas u garazi :icon_biggrin:

imam bombu :D

PICT4040.jpg
 
Administrator
odlicna mecka;) nek je sa srecom...:cool:


ako hoces da poliras auto, javi, ima jedan u Zenici pravo dobro polira, pa ako hoces broj:D
 

MTR

Član
@Pioneer , aj daj pa da se s covjekom dogovorim :D

sutra mu ne gine par ruku da malo sacuvamo Njemacku tehnologiju iz 80'

a evo sto sam ga uzeo i na sta sam pao najvise , unutrasnjost je ocuvana do bola a i motor je u perfekt stanju

PICT4051.jpg

PICT4046.jpg

PICT4047.jpg

PICT4048.jpg


Svica :D

PICT4045.jpg

PICT4052.jpg


PICT4038.jpg
 
Hoces raditi nesto na njemu ?

Cini se da je ocuvan , ne treba ti se mnogo pricati , skoro pa uvijek vozis dobro auto :D:cool:
 
Član
Stvarno lepo ocuvan primerak kakav se retko vidja. Uvek mi je bio penzionerski ovaj auto(mozda jer ga deda vozi ceo zivot), ali sa ovim motorom verujem da ima dosta potencijala. A ako mu stavis neke bbs-ice ima da gori;)
 
Član
ne mogu da vjerujem da ima jos ovakvih auta, jbt gledaj mu motora ko da je sad sa trake sisao, pravo mi se svidja mecka
samo buraz skloni tu bombu iz gepeka, poletit ces prije vremena:D
 
Član
VEHICLE TYPE: Car
MODEL NAME: 190 E 2.6 JAPAN
ENGINE: 103942 12 011123
TRANSMISSION: 722409 02 579312
BODY: 09206
ORDER NUMBER: 0757166504
LIGHTS: BOSCH
WIPER: BOSCH 880112
INTERIOR COLOR: 073
PAINTS: 702
211 AUTOMATIC LIMITED SLIP DIFFERENTIAL (ASD)

240 OUTSIDE TEMPERATURE INDICATOR

260 TYPE DESTINATION ON TRUNK LID - ELIMINATION

261 TYPE DESIGNATION ON FENDER / SIDEWARD DELETION

400 FOLDING ARMREST IN THE REAR

420 AUTOMATIC TRANSMISSION 4-GEAR

430 HEADREST IN THE REAR, LEFT AND RIGHT

543 SUN VISOR WITH MAKE-UP MIRROR L. AND R., BE-

570 FOLDING ARMREST, FRONT

583 ELECTRIC WINDOW LIFTER, 2-WAY

593 ALL-ROUND WD-GREEN GLASS,HEATED REAR WINDOW-ESG,BF

620 AIR POLLUTION CONTROL

630 ECE - WARNING TRIANGLE

640 15-HOLE LIGHT ALLOY RIMS

823 VEHICLES FOR SWITZERLAND, ADDITIONAL PARTS

876 INTERIOR LIGHT ASSEMBLY
 

MTR

Član
ah sto ga nadje :icon_biggrin: , sve bas tako :cool::cool:

dellas je napisao(la):
Stvarno lepo ocuvan primerak kakav se retko vidja. Uvek mi je bio penzionerski ovaj auto(mozda jer ga deda vozi ceo zivot), ali sa ovim motorom verujem da ima dosta potencijala. A ako mu stavis neke bbs-ice ima da gori;)

necu nista dirat , sve ostaje mrtvi stock ,jutros sam ga malo procepio , uhvati brzinu ko neman , jos LSD ne da guzi da mrda :D, na 160 prebaci u 4-tu :lol: jos cu ga malo uljepsat sa 2-3 sloja voska s vana i to je to , osim toga u njemu je original muzika - nevjerovatno , i radi ko da je nova , nju cu izvadit i stavit nesto modernije
 
Početnik
Ima u mene komsija ovakvu mecku znaka nazad je 230 ugl mecka poput ove,ista boja isto sve ocuvana do bola,covjek je nikad nevozi a svake sedmice je pere.nisam ga nikad pitao ali msm da bi je i prodao,al kako lako pali gume to je cudo.Ugl volan joj je drugaciji mozda ce to nesto znaciti.A i tvoja je do jaja,ovo je jos malo i Raritet,ovo je jedno od onih peri deri vozila..Svaka cast,nek je sa srecom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top