VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

VW Sharan Powered By PROTUNING Centar Komentari

Administrator
Na ovaj izgled po meni trebaju vece i agresivnije felge :) Felge nisu lose, samo da su vece:icon_biggrin: Al' naravno vlasnikova zelja, vase je da mu to odradite sta on zeli i to je to :)
 
Član
Ma treba njemu boju promijenit :D da je sav u crnoj il plavoj boji mocnije bi izgledo ovako je malo posaren pogotovu i ova maska ostavljena siva :icon_rolleyes:

Al ajd neka se radi :icon_smile:;)
 
Član
Meni se samo registracije svidjaju iskreno :icon_biggrin:


Ali dobro, covjek je ulozio neki trud, njemu se svidja tako da postujem sto da ne ;);)
 
Član
Od covjeka koji vozi cd sa brojem 33 ne mogu ocekivati bolji ukus Vama zelim da im - mu uzmete sto vise para ;)
 
Legend
pofino ulozeno u auto , ali nije to to ..... da se spusti do gume potpuno bi drukcije izgledalo ,ali odmah odose nastavci sa branika u pm.....definitivno vece felge i jos u pod , nemaju smisla ovolika ulaganja i ici na agresivan sport look ako je kao koza , bez uvrede , nista lose nisam mislio ;)
 
Član
Pise covjek da su skinute gewinde radi zime bit ce spusten, al ce bit i zeznuto voziti kad se spusti radi ovih nastavaka :icon_rolleyes: Al ajd kako god lakse ce ga i on prodati nego prije :D standardno je da ulozene pare nikad se ne vrate, i sledeci put mu zelimo vise srece i bolji ukus :)
 
Član
Da ukratko svima odgovorim,znaci auto je na 18-skama i ovo je neki max sto smo vlasnika uspjeli nagovorit,dok se auto spusti jer su zimus gewinde skinute mislim da ce se kompletan izgled auta bas fino uklopit ;)
 
Top