VW Passat 3BG RS - Speed Tuning by Scaletta

VW Passat 3BG RS - Speed Tuning by Scaletta

Član
pa normala poslao sam ti sliku tog bijelog i naravno da je ljepse..znaci samo do ivice branika i to je to...maa ici ce to na bolje..:)
 
1611292_746034778741877_2055990514_o.jpg

Malo sam se igrao u Photoshopu :D
 
Član
to sa audi frontom mi nikako ne ide , ono od pasata praviti neko drugo auto , ili mutanta, promasaj :S

boja je lijepa , felge su dobre, unutrasnjost takoder, body kit mi se uopce ne svidja , fazon nfs iz 2004-5
sve je stvar ukusa ja bi umjesto tih branika i plastike uzeo bolje felge i gewinde i dodao jos oem detalja, ali to bi bio oem + stil, ovo je vise extreem
lijepo je da ima ljudi da tjuniraju :))
 
Član
iovako sto sam js zaboravio da vas napomenem,znaci imas ako budes u prilici tamo pocetkom ljeta 5ili6mjesc u velikoj kladusi Tjuninng sou,party,naravnoo tu su i pehari i razne nagrade zabava,jer jedan ovakav auto svakako zaslužuje biti zamjecen i naravno nagrađen za sav vas trud-
 

Prilozi

  • 552666_288777034563631_540715804_n.jpg
    552666_288777034563631_540715804_n.jpg
    175,1 KB · Pregleda: 50
Član
Svako ima svoj ukus covjeku se tako svidja i kraj :)
Ali iskreno za ove pare sto si ulozio u passata mogao si da kupis audia a6 , kad ti se toliko svidja :D.
 
Član
Ovi sto vele da je prednji dio super,extra,woow,....mora da ti zele zlo...taj prednji kraj je djubar,smece,ruglo...blabla(znaci nikakvo navlacenje haube,bad look nemre popraviti to)...doduse kompletan body kit je sranje...realno.
Boja,felge,super(donekle i unutrasnjost)....
TO JE SAMO MOJE MISLJENJE !
Preporuka,vrati originalne branike i spusti auto......
P.s sad ce svi reci..fazon spusti zatamni...daa.na ovom autu nista drugo i ne pristaje osim toga....dakle bez nfs pizdarije i ostalih dodataka.

LP
 
Član
unikat Passerati, boja super, mada ima nekih zamjerki, kao i kod vecine, ako si htio Audija, trebao si ga vec kupit, to isto sad kad bi kupio neku Octaviju i stavljao joj od Passata prednji dio, kako god, to bi i dalje bila Octavia, kao i ovo u tebe, samo ovo sad niti je Passat niti Audi, ali naravno to je moje misljenje, bitno je da se tebi svidja, nisi kupio auto da bi radio kako ti drugi kazu, vec "za svoju dusu", ako nije tajna, koliko su te kostale ove prerade, mislim farbanje, body kit, unutrasnjost...
 
Član
Ovi sto vele da je prednji dio super,extra,woow,....mora da ti zele zlo...taj prednji kraj je djubar,smece,ruglo...blabla(znaci nikakvo navlacenje haube,bad look nemre popraviti to)...doduse kompletan body kit je sranje...realno.
Boja,felge,super(donekle i unutrasnjost)....
TO JE SAMO MOJE MISLJENJE !
Preporuka,vrati originalne branike i spusti auto......
P.s sad ce svi reci..fazon spusti zatamni...daa.na ovom autu nista drugo i ne pristaje osim toga....dakle bez nfs pizdarije i ostalih dodataka.

LP
to samo u bosni spusti i zatamni auto nista drugo nevalja znaci stroga fabrika mora biti, auto je unikatno i bolje izgleda 100x nego
sa fabrickim branicima tako da auto je vrh
 
Top