VW Passat 3BG RS - Speed Tuning by Scaletta

VW Passat 3BG RS - Speed Tuning by Scaletta

Pozz kolege tjuneri :D
Ja sam Adnan Basic iz Maglaja, ovdje cu vam predstaviti svog Passat-a :)
Kupljen je prije par mjeseci.
2001. god.
74 kW TDI (DI crveno xD )
Kupljen sa 17'' RH felgama :)
Temnozelene boje :)
Pisati cu redom sve kako smo radili.. nadam se da necu nista zaboraviti :)
1. Ubacili smo Zenec NCD620d radio,navi,dvd ...
2. Naslonjace sa LCD monitorima :)
3. Zatamnjena su stakla :)
4. RS-Speed Tuning naljepnice na sajbi i na donjem dijelu vrata :)
5. Angel eyes farovi
6. Xenon set :)
7. Led stope
8. LED Daylight svjetla
9. RDX Racedesign Full Body Kit :D
10. 19'' Audi S-line Felge
11. 19'' gume 215-35.ZR19 :D
12. Odredjena je farba za lakiranje ( Ford Focus ST Electric Orange ) :)
13. Presvlake za sjedala, tapacirunge i mjenjac od Eko koze u crno narandjastoj boji :)
14. S-line felge smo ofarbali u perla crnu boju :)
15. LED zmigavci na prednjim blatobranima
16. Obrve za farove
17. Sparco podnice :)
18. Hrom navlake za ventilaciju
19. Plinski amortizeri
20. Hrom rucke na vratima :)
21.Sparco "nogostupi" na pragovima
22. Neonke crvene boje
23. Led rasvjeta za noge
24. 170W Zvucnici u vratima
i jos mnogo toga :)
Na autu se jos uvijek radi.. i nakon 2 mjeseca radova bi u ponedjeljak trebalo biti gotovo.. kada cete dobiti jos slika :)
Za sada.. evo slika od samog pocetka do danas.. :D
Nadam se da ce vam se Passat svidjeti :)
Da naglasim da mi je auto potrebno da u njemu vozim razglas i opremu jer sam muzicar.. Sviram klavijature i pjevam :) Pa zbog toga nisam smio ovjes mijenjati. Mozete me naci na YouTube-u i poslusati par snimaka :D
LP tjuneri! :D
r2y1.jpg

ri4w.jpg

9hxq.jpg

ho0a.jpg

jfxr.jpg

i0rg.jpg

ajh0.jpg

9mo7.jpg

puio.jpg

q5u5.jpg

1y27.jpg

7228.jpg

vokv.jpg

8icb.jpg

ls1n.jpg

d75t.jpg

pttn.jpg
 
Član
Unutrašnjost mi se dopada, felge su beton.... furka sa audi grilom mi se nimalo ne sviđa, stvar ukusa, boja mi je dobra, imaš li u planu ovo prizemljit? glupo je na 19" voziti, a makar opruge ne staviti, mada više priliči staviti gewinde :) LP
 
Ovaj audi look je unistio sve . Kao sto su mnogi ovde dosli i tako otvorili temu i nasli se odma uvrijedzeni ja se nadam da to nece biti slucaj sa tobom , prijateljski savjet da nadjes drugi branik i onda ce citav auto doci opet do izrazaja kako treba
 
Hvala momci :) Audi fazon.. pa ok.. stvar ukusa :)
A nisam razmisljao prizemljiti.. jer ga moram cesto tovariti i ne bi mi bilo bas lahko hahaha :D
Posto jos nisam ni polozio vozacki ne sumnjam da cu i ovako sve polomiti xD hahah dok osjecaj steknem :D a mozda nekada i zamjenim prednji branik.. za sada je to to :) pozz
 
i po mom dobra platforma bila mada kako vidim nema neke opreme bogzna al ok posao sam reci da nije za njega bas ovaj audi loog maska i ja sam to mislio ali se hb predomislio nije to za ovu verziju passata ostalo je ok super boja felge drama steta sto ne ide u pod bar malo za opruge sportske
P.S. Jos bih dodao misljenje da je bolje da uzmes crvene ili crne stopke (ovako nesto http://www.amazon.de/Dectane-RV08LB...34431&sr=8-2&keywords=passat+3bg+rückleuchten
ili u ovoj verziji
http://www.amazon.de/Dectane-RV08LR...4444&sr=8-23&keywords=passat+3bg+rückleuchten
jer nekako mi previse odudara ova verzija krom stopki
ali opet naglasavam to je samo moje misljenje sve pojvale za trud mocno auto nema sta :turbo:
 
Član
Passat super sve stvarno ali samo da nisi stavio ovaj audi look naprijed jer mu stvarno ne stoji, boja za 5, unutrasnjost isto tako samo vrati njegov branik i bice avion :D
 
Član
ovookad passat hoce da postane audi...ovajj branikk se mogaoo puno ljepse izvesii samo ne sa ovimm audi izgledom bar ovim srednjim dijelom...ili ovaj prepraviti ili uzeti orginall..lijep je all moze biti jos ljepsi..:)
 
Top