VW Passat 3BG RS - Speed Tuning by Scaletta

VW Passat 3BG RS - Speed Tuning by Scaletta

Član
Boja preebena fele dobro ispale msl zadnji kraj moze i proci al gledaj
da prepravis taj prednji eto DRAGON ti je dao dobar predlog... ;)
 
Član
super auto uradjeno samo prednji branik mi je promasaj. ako neces spustati auto s tim spojlerima izgledace kao svercerski ipak neke gewindice da ga malo stimas kako treba da lici i u unutrasnjosti ne svidjaju mi se niklovane roletnice na sistemu za rashladjivanje. bolje da si sa fabrickim branicima to odradio i prizemljio ga jer ovako ako ga ne spustis bice promasaj. ali opet ima ono stvar ukusa
 
BHT Ovisnik
kao sto rekose,sve super,meni se isto ne sviđa predni branik,stope si mogao neke malo ljepse izabrati i unutra je po meni višak i onaj krom po ventilaciji... felge si bar trebao uzeti 18 s malo vecim profilom da se popuni praznina ako vec ne mislis spustati, i ja svog karavana tovarim,mozes vidjeti u garazi,a imam gewinde,bas zato sam i stavio jer je kruci i bolje podnosi teret,a nazad ga uvijek mozes malo vise dignuti nego naprijed tako da vrlo jednostavno ga mozes tovariti :) cak sto vise prakticnije ti je kad je spusteniji,lakse ubacis stvari unutra :D
 
Član
fazon je što ovaj gril ne prati linije haube.. da si postavio i haubu od audija i koješta izgledalo bi bolje... ali nisam u nas vidio nikoga da je uradio kako treba ovaj audi look.. mada vani ga znaju uradit, ali onda baš liči na audija :D
 
Član
svak ima svoje misljenje po meni fabricki je bio ekstra ovo nikako ne lezi za ovakvu masinu :)
 
Najlakse je biti kriticar, to svako moze, uzmite vi oem-ovci pa napravite ensto do kraja
pa onda pricajte valja ne valja,,
auto ima nekih detalja koji mu ne pristaju anjbolje, sto se prednjeg dijela tice, da je samo
hauba spustena, napravljena da prati masku, bilo bi 3x bolje.
Od mene imas pohvale na ideji, na zelji da napravis nesto unikatno, savjet povedi malo racuna o sitnicama.
 
Član
maa ovoo se moze prepraviti na brezbroj nacina cim dodjes do nekih para odluci se za jednu od opcija da ovaj prednji dio izgleda vrhunski jer ostatak auta je bas supper..samo da su haubu uradili kako treba po ovom braniku puno ljepse bi to bilo..
admin%7CPIC_0026.JPG

alii po meni je opet bolje fabricki odraditi kao ovajj..:)
vw-passat-3bg.jpg
 
Član
Druze auto je top. Danas malo ko cijeni trud i rad, osim NARAVNO ako nije OEM. Tako su i meni pricali za moje auto, slini pred njim na parkingu, a ovde mi pise kako da zguzvam branik i bacim ga u kantu, pusti tu suplju. Jos jednom vrhunski odradjen posao, samo prijedlog da skines ovde hromirane lajsnice sa resetki. Zivio :)
 
Sve pohvale na trudu, boja je extra ali mi je prednji kraj bez veze. O ukusima se ne raspravlja, ali to tovariti svaki dan i slomiti ovo, mi je nije jasno zašto si onda ulagao toliki novac jer ovo nije jeftin sport. Ako si već krenu s tim a većina ti je rekla kojima i ja pripadam onda ti trebaju opruge najmanje da auto spustiš jer ovako si stao na pola pa ni tamo ni ovamo...ali cijenim tvoj rad, i sretno u radu dalje...
 
Hvala kolegama na lijepim rijecima i na savjetima :)
Sad za sad.. nista od spustanja.. ako nesto bude islo .. to ce biti AirRide..
Ove hrom lajsnice mogu skinuti kad hocu i vratiti ponovo :)
Evo par slika.. u medjuvremenu sam stavio zimske gume 225-50 ZR17 na RH fele :)














 
Sto se Audi look branika tice.. malo sam se igrao u Photoshopu sa haubom.. evo pogledajte sta sam zamislio i recite svoje misljenje :)
 
Top