VW Jetta mk2 1.9TD

VW Jetta mk2 1.9TD

Član
Hvala Drug. Stavio sam neki dan od drugara ats cup 15" i izgledalo mi to mnogo malo, jbm li ga, valjda sam navikao na ove. Ne smetaju ove felne za patos ali necu vise da je spustam jer se vozi svaki dan, i ovako je muka za parkiranje i katakombe na putevima ali moze da se prezivi. Kada bi je jos spustio to bi vec bio problem ;)
 
BHT Ovisnik
extra,jetta je prelijepa:cool: vjerovatno da si se navikao,te ats su joj taman,mada je fina i ovako,samo jos vidi zadnji izduv kakav fin kulturan da stavis,tipa od GTI-a,samo da nije ovaj nakošeni original:cool:
i da,ne procitah,planiras li pragove :)
 
Član
wagenman je napisao(la):
Hvala Drug. Stavio sam neki dan od drugara ats cup 15" i izgledalo mi to mnogo malo, jbm li ga, valjda sam navikao na ove. Ne smetaju ove felne za patos ali necu vise da je spustam jer se vozi svaki dan, i ovako je muka za parkiranje i katakombe na putevima ali moze da se prezivi. Kada bi je jos spustio to bi vec bio problem ;)

ako se vozi svaki dan onda ostavi kako jeste ;)
 
Član
To ti kazem, da imam jos jedan auto bio bi patos "bas bas".

@CoL3 Ne planiram pragove. Nemam nista protiv njih ali vecina to juri pa bih malo da promenim, a ove polurubove sam trazio vise od godinu dana :icon_smile:
 
imaš par naljepnica višak, i ja mislim da bi neka 15, bila taman još bi ga malo i spustilo s njima, inače je vrh :cool::cool:
 
Član
ma odlicna je stvarno felge su meni drama to za auspuh vec su ti rekli i jos mozda smoked farove da nadjes...;)
 
Član
druze svaka cast auto je mrak, ne vidim potrebu da nesto mjenjas sve je ;)
furaj svoj fazon ti najbolje znas sta ti se dopada..sretno u nastavku
 
Top