VW Jetta mk2 1.9TD

VW Jetta mk2 1.9TD

Član
pukim48 je napisao(la):
mnogo zaebano :D

prodacemo aluminijumke i da zasijamo na dzeti :cool::cool::cool:

Ma pusti, prolup'o sam skroz :smajli10: Ja bih i da ostavim ove moje i do proleća da skupim za još jedan set ovih "srebrni escajg" :dojke:
 
Član
ovo sa merc..ratkapa je ekstra ;)
I ja sam to kontao uraditi ali evo prodje zima,mrsko mi bilo traziti ratkape u boji mog golfa :cool:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
ovo sa merc..ratkapa je ekstra ;)
I ja sam to kontao uraditi ali evo prodje zima,mrsko mi bilo traziti ratkape u boji mog golfa :cool:

Postalo je tesko uopste ih pronaci, a da budu u boji koja ti odgovara je naucna fantastika :icon_eek: Ja sam ove farbao :icon_smile:
 
fino su legle ove mercove ratkape, kolko si platio prstenove za taho:icon_question:
imam ja na kombiju te ratkape :lol:
 
Stavi BBS RS ili RM , i vrati onaj drugi brisač i auto je bomba:icon_smile: . I gdje si kupio te okvire cajgera :icon_question:
 
Član
uuu kako samo dobro izgleda sa ovim radkapama moram i ja odradit.sta jos planiras radit na jetti:icon_smile:
 
Član
Ma planiram svasta ali koliko para toliko muzike :icon_sad: a iskreno po ovom vremenu malo i gubim volju da radim nesto, hladno je dosta a nemem garazu. Ni sitnice koje sam vec nabavio nisam montirao kao ni polurubove ali oni ce da sednu o istom trosku kada budem montirao novi lip.



@Octavia1.8t20v Samo da iskopam broj od lika, pa ti saljem na pp. Radi razne stvari za dosta tipova automobila.
 

187

Član
dobra dobra :cool:

Samo nabavi tu lajsnu za vrata suvozaceva :lol:, i body kit to bi joj leglo ko budali samar :icon_biggrin:


Sretno u daljim radovima..
 
Top