VW Jetta mk2 1.9TD

VW Jetta mk2 1.9TD

Član
Evo da predstavim vozilo koje sam uzeo u januaru. Na prvoj slici je zatečeno stanje kada sam došao po nju, a na drugoj je kada sam je povezao kući, sa montiranim mojim čeličnim 14'' jer napred ne mogu 13'' zbog veličine klješta.

DSC01180.jpg

DSC01181.jpg


Onda sam prebacio prednji duboki sa golfa.

ResizeofDSC01209.jpg


Od početka sam razmišljao o ugradnji golfovih farova ali nisam mogao da prelomim. E, a onda sam prilikom ''finog štelovanja'' branika čekičem, spucao far. Dalji tok događaja je bio neminovan.

DSC01228.jpg


Enterijer je iz mk3. Odmah sam ubacio moj trokraki volan iz golfa i čekala me zamena tepiha pošto mi se ovaj braon nikako nije uklapao

DSC01184.jpg


Onda je došlo lepo vreme. Nabačeni letnji točkovi i montiran crni tepih

image uploading

wordpress image upload

Išlo se i u pratnju kolone za skup!


image hosting

image uploading

Pre par dana ofarban prednji branik i zatamnjena zadnja svetla.


image uploader

image host

free image hosting
 
Početnik
Fina Jetta samo jos jedna stvar vracaj njene farovee!

Kad ce zadnji duboki branik? I ako budes radio duboke branike onda joj izganjaj onaj njen Body Kit G60/GTI ustv. sto dodje na Jettama sa dubokim branicima zakucaj je u pod neke fine 15-ke i zmajcina ! :))
 
Član
Farovi ostaju, sviđa mi se ovako, zadnji branik čim bude sredstava.
Što se tiče plastičnih rubova hoću da stavim one polurubove za duboki branik, pa ako neko ima ili zna gde ima, bio bih zahvalan na informaciji.
Ove felne su 16'', tako da ne bih išao sa konja na magarca ;)
 
Početnik
Pokusavam da ti dam dobronamjerne savjete ! Prvo da je na Jetii valjao Golfov front VW ne bi pravio drugi front nego bi samo natakario Golfov na Jettu vjeruj ljepse je ! :)

Al' eto postujem tvoj izbor ! :) ;)

A 16-ke ne stoje na MK2 VW-ovim modelima 15-ke su mjeraa....neke BBS pa hajde cak i neke petokrake, ali na ovaj German style koji ti ganjas(kol'ko vidim najbolje stoje 15-ke neke BBS ili npr. neke Borbet type A ugl. felge sa finim falcom.

Za te rubnjake nisam bas najbolje razumio koje hoces,a to za zadnji branik da ces stavljati mi je drago cuti ! :) Pozzz
 
Član
Druže, furaj svoj fazon.
Farovi su se fino uklopili, a felge se odlične :cool::cool:
Duboki zadnji branik, polurubove, i biće sila
;)
 
Član
@G2_1.6B
Nisam ni pomislio da je zlonamerno ;)

Evo par slika vozila mojih istomisljenika :icon_biggrin:


free image hosting

image hosting service

free image hosting

Nisam mogao trenutno da iskopam bolju sliku polurubova ali mislim da se i ovde dosta dobro vidi. Znaci ovaj plasticni deo na rubu koji zalazi pod branik. Isto tako je i pozadi.


image hosting service

Sto se tice felni mislim da je to stvar ukusa, i velicina i model. Meni su se ove svidele na prvo gledanje, a i marka je proverena (Aluett)
 
Član
..Matori, furaj taj fazon! Ako treba dacu cu ti ja i moje farove i moju masku....meni je to bas extra. Licno..ja sam se odusevio kad sam jos pre video jednu crnu jettu sa okruglim farovima.
 
Član
dobro si se sjetio da objavis slike:D

ja sam od pocetka bio za ove farove...znas to...znaci samo naprijed druze;)
 
Top