VW Jetta mk2 1.9TD

VW Jetta mk2 1.9TD

Član
Dobar dzetlak fino izgleda mada je mnogo ljetsi sa dzetinim farovima,ali tako se tebi svidja nemam nista protiv,fino ti ide samo tako nastavi imas dobru podlogu za dalje radove...:cool::cool::cool:
 
Član
wagenman je napisao(la):
Felne se ne menjaju, sto znaci ostaju. Verujte da to uzivo izgleda potpuno drugacije :icon_smile:

Meni su felne posebne,sat ces ih dirati;)..samo nabacivaj zadnji duboki u polurubove i to bi bilo to za sada :cool: ;)..pozzz
 
Član
Hvala :icon_smile:

Pošto tandrljam internet telefonom slučajno sam sam sebi ocenio temu i to ni manje ni više nego sa 5. Da ne bi bilo zabune ovim putem molim admine da to isprave. Hvala
 
Član
Ma jesam ali...:icon_mad: Neki dan narucim preko neta. Gledao sam slike na njima je bio o.k. ali prljav, kada je stigao shvati sam i zasto. Moze da se sredi ali sam ipak po...deo. Sutra cu da ga upasem pa posle farbanje ;)
 
Član
wagenman je napisao(la):
Ma jesam ali...:icon_mad: Neki dan narucim preko neta. Gledao sam slike na njima je bio o.k. ali prljav, kada je stigao shvati sam i zasto. Moze da se sredi ali sam ipak po...deo. Sutra cu da ga upasem pa posle farbanje ;)

a sta ces tesko mozez kome vjerovati...ja sam par satvri zamjneio i kupio naslijepo na ovom forumu i do sada se nemogu pozaliti...dobra ce biti kad je sredis..;)
 
Član
Da zlo bude vece, istog dana kada sam narucio ovaj branik samo kasnije, na drugom forumu gde sam isto clan, covek stavi na prodaju branike za jettu u odlicnom stanju i to vrlo malo skuplje od ovoga i to crvene :icon_cry:
 
Top