VW Jetta mk2 1.9TD

VW Jetta mk2 1.9TD

Član
G2_1.6B je napisao(la):
Pokusavam da ti dam dobronamjerne savjete ! Prvo da je na Jetii valjao Golfov front VW ne bi pravio drugi front nego bi samo natakario Golfov na Jettu vjeruj ljepse je ! :)

Al' eto postujem tvoj izbor ! :) ;)

A 16-ke ne stoje na MK2 VW-ovim modelima 15-ke su mjeraa....neke BBS pa hajde cak i neke petokrake, ali na ovaj German style koji ti ganjas(kol'ko vidim najbolje stoje 15-ke neke BBS ili npr. neke Borbet type A ugl. felge sa finim falcom.

Za te rubnjake nisam bas najbolje razumio koje hoces,a to za zadnji branik da ces stavljati mi je drago cuti ! :) Pozzz

Cesto ti nerazumijes, al vremenom ces nadoci. ;)

Neznam sto bi isao sa konja na magarca, nije uvjek sto vece bolje i ljepse. Evo slikovit primjer :D



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
doba jetta, pravo dobra
meni licno se farovi ne svidjaju, ostalo je sve odlicno,
nego baci nam i koju sliku ispod haube:cool::cool:
 
Član
dzeta je vaka ;)
boja ocuvana, unutrasnjost prejaka, komforna, motor dobar...font izgleda dobro...zadnji branik i zakucavanju u pod bice beton brate, ove felge joj stoje stvarno extra nezz sta tu nije jasno :icon_confused: :cool:
 
Član
Hvala svima na komentarima. Uvek sam se držao pravila da čoveka treba saslušati, da li ćeš da ga poslušaš to je već nešto drugo. U svakom slučaju nema ljutnje jer pametan zna da iskoristi tuđa iskustva koja znaju da budu neprocenjiva:cool:

@Anes_mo Imam tu sliku odavno ;) Nije to bukvalno značilo "sa konja na magarca", trebala je da bude šala! I Ti i ja znamo da ima i 13" koje vrhunski izgledaju. Mada ako se vratim na onu "tabelu" felni, po njoj je onda 16" prava za mene, jbg takav mi ukus :lol:

Što se tiče haube , nema tu ništa specijalno. Standardni 1.9TD AAZ iz mk3. Nemam sada slika ali postaviću

@AnDel Nije boja očuvana, farban je auto i nažalost nije baš perfektno odrađen :icon_sad: Čekam prve pare za zadnji branik i onu crnu blendu koja ide na gepek vrata (ispod tablice).
 
Početnik
Jbg. uvjek se nekom nemoze ugodite nemozemo drugovi svi isto misliti i isti ukus imati....:)

E sad one slike tvojih istomisljenika. Lijepo je ono sve sklopljeno druzee, ali oni polurubovi se nebi uklopili na to.....onaj GTI body kit bi najbolje legao, al' ga je nazalost tesko naci i ako se nadje kosta po 150 do 200e :/ Al' et' opet kazem nemoze se ugoditi svakom tj. tvoje auto ako se tebi svidja ja sam zadovoljan ! ;)

A vi ostali vidim samo trazite razlog za SPAM :icon_exclaim:
 
buraz pusti price,radi po cejfu....meni licno bi bilo bolje da si odradio jettine farove u crno s nekim socivom al et....Tvoja zelja tvoj ukus,mada i ovako nije lose.Od napred podsjeca na jednog lijepog GTI-a golfa :D hehe pozz
 
Član
Druzee ovaj front je i vise nego dobar, pogotovo kad nabavis zadnji kraj i pragove itd.
Ali felge ... :icon_cry:
Nadji neke german style, ova felga bi mozda i licila na nesto al da stoji na nekom autu 2000 godiste pa na dalje .. ;)
 
Član
enterijer za 10 ;)
Samo jos zadnji duboki branik polurubovi il iGTi lajsne i biti ce ekstra.pozz ;)
 
Član
Malo se radilo na enterijeru. Plastike na zadnjim stubovima ofarbane u mat crno. Deo između zadnje šoferke i sedišta probno ofarban u crveno pošto nameravam da ga presvučem nekim materijalom crvene boje.


image uploader
 
Administrator
fina jetta pravo... svidja mi se i front i unutrasnjost...
imas li u planu da mijenjas felgice:icon_question:;)
 
Top