VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf MKIII by Enes

idi u firmu AG soling valjda imaju i u bosni zastupnistvo tamo smo ja i kolega narucivali filc cetke oko 40 km dodje jedna veca od 100mm i moze se sa njom dosta toga raditi. Ladno smo potrosili 300e samo na cetke raznih granulacija i velicina ali zato klasicne falcare budu gotove za dan bez da se nasekiras :D a compresor od 500l radi posao takodjer dobro , a imas u istoj firmi kupiti i ove grube i fine krpe one dodju oko 5-6 km od 60mm pa do 15 km 100mm ako ti treba mogu sve ovde kupiti i poslati a mogu ti i ovo sa ebaya poruciti dodje kroz mjesec dana a mozes sa ovim setom od 80 ( dodje sa dostavom ovde oko 100e ) odraditi bar 10 setova felga bez da mjenjas krpe ( ako ih ne zapalis prevelikom vrtnjom ) :D
Cim odem do garaze poslikat cu alate da vidis sta smo sve namirili za raditi posao jos samo stroj za vrtnju felga da zavrsimo i spremni za biznis.
 
Legend
RE: Golf MKIII by Enes

@bmw scaner - vjerujem da je sve provjereno i dobro.....za nekog ko ima vremena i volje da zaradi fino para ... treba uloziti slazem se
a posto ih radim sebi i usput imam svoj posao od kojeg samo sa strane i u slobodno vrijeme radim ovo , 2 krpe/filca za grubu pastu , i 2 za finu ...naravno kvalitetne tvrde paste koje mi mogu dugo potrajati za moje potrebe....vise od toga ne trebam .... samo redovno odrzavanje i goni
puno hvala sto se nudis pomoci , ali odprilike sve imam za kupiti i ovdje druze

a ovo definitivno nije za nekog ko je prisiljen prati auto po auto praonicama ili nekom kome se neda raditi ..... :lol:

ćejf je ćejf , napatis se ali vrijedi svake minute , bar meni ;)

evo sad cu poceti skidati lak sa ove preostale 2 ..... pa uskoro ce biti i zavrsene
 
Član
RE: Golf MKIII by Enes

Svaka cast Enese.. ovo je za svaku pohvalu... nego ako ce auto na lakiranje.. to znaci da te necemo vidjet u Gradisci?? kad ispoliras sve 4 postavi slike obavezno !!
 
Član
RE: VW Golf MKIII by Enes

Svaka cast na poliranju felni, odlicno uradjen posao mada bi to srecko rucno da se pusi :lol:
 
Član
RE: VW Golf MKIII by Enes

Da nije tvoja :icon_question: :D
DSC_0518.jpg
 
Član
RE: VW Golf MKIII by Enes

ako se ikad sretnemo uzivo imam zelju da vidim svoje zlatne rs ice na tvom golfu imam neki osjecaj da ce biti bolesno :D
 
Legend
RE: VW Golf MKIII by Enes

rabbit ..... hehehe srecko je unikatan , onoliko volje malo ko ima

superman ..... auuuu dobraaa , stvarno dobra ali malo pre bijela,pre svijetla za moj cejf

mebesad ..... ma isto srnj , drugo pakovanje heheh , hvala druze

bmwscaner .... zna se sta volimo,bar neki od nas,inace moja zelja na golfu su rs/ice kao kod tebe,za mene bi idealno bilo naprijed 9x16 , nazad 10x16 s recimo 20ET om , a tvoje nebi bilo lose probati , nadam se da cemo se nekad i sresti prijatelju



Kad ste se vec raspisali heheh

Jos jedna felga je rijesena,....do subote ce i posljednja, a onda montiranje na masinu da mi vrti felge pa da i falc/rub osvjezim,pripremio sam i malo slika sta se koristi za rad,cini mi se da me srecko zamolio
 
Član
RE: VW Golf MKIII by Enes

kod mene su nazad 9x16 et 11 sa 2.5'' rubom a prednje su 7.5 x16 et 4 sa 2''rubom a ako bude viska love za sljedecu sezonu ce biti nazad novi rubovi od 3.5'' ili 4'' a ove od 2.5 prebacim na prednji kraj :D
 
Član
RE: VW Golf MKIII by Enes

Extra kao i uvijek :cool:;)
Ovo sa poliranjem felgi je perverzija :D;)

samo su mi farovi ljepsi oni prije bili golfovi nekako mi mocnije izgledo :icon_rolleyes: al vjerovatno dok se hauba ofarba bit ce drugacije i sa ovim :icon_smile:
 
Top