VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
RE: VW Golf MKIII by Enes

druze triza svi smo mi ludi ovdje sto se jedne stvari tice :cool:

adi druze .... jeste se sve fino bilo uklopilo sa prethodnim farovima ali odlucio sam malo promjeniti smjer,jer opet ono je islo malo ka drukcijem cilju

ovo sad je bas sareno,ali namjerno mi se neda nista cackati , neka bude malo ruzan :lol: kad se obrve urade,uz to citavo lakiranje auta .... nije toliko ni potrebno al hajde da uradim bas sve, i dok nadjem masku ovu drugu,sveukupna slika auta ce se potpuno promijeniti
 
Član
RE: VW Golf MKIII by Enes

hvala druze na slikama...kazi mi jos samo gde si nabavljao krede i koja je cena? inace sve pohvale za rad,samo gledaj da i sedista presvuces u istu boju kao i ostatak enterijera,ako dolazis nekad u bg,dacu ti broj od coveka koji presvlaci sedista i radi najbolje od svih,znaci bez ikakvih nabora,sav nije krivudav,prati jedan drugog itd
 
Član
RE: VW Golf MKIII by Enes

hiljadu puta sam do sada rekao svaka cast, stvarno se odmorim gledajuci ono sto ti radis, samo naprijed druze;)
 
Legend
RE: VW Golf MKIII by Enes

bmwscaner je napisao(la):
kod mene su nazad 9x16 et 11 sa 2.5'' rubom a prednje su 7.5 x16 et 4 sa 2''rubom a ako bude viska love za sljedecu sezonu ce biti nazad novi rubovi od 3.5'' ili 4'' a ove od 2.5 prebacim na prednji kraj :D

kad cemo mi vidjeti te felge :icon_question:
 
Član
RE: VW Golf MKIII by Enes

cekajte jbg i ja cekam da vidim zavrsen projekt vec 2 godine :D btw. do tada gledaj i uzivaj u pogledu na moj avatar :123:
 
Član
RE: VW Golf MKIII by Enes

A bjezi ti rece da to radis samo za svoj gust, a imas alata za masovno poliranje =)
 
RE: VW Golf MKIII by Enes ... update

Enese, Enese, ovo je perverzija, samo vidi se da mu fali jos drop-a :)

Nego, jesi konto skidat tu bijelu foliju sa sajbe, iskreno to je jedini detalj koji mi se nikako ne svidja.
 
Top