VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

fino je ispalo
a da pitam mozel se na ovim gewindama stelat visina
 
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

Uffff cista perverzija :lol: Steta sto se ne moze ovako voziti :D Jako lijepo, imas stila;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

Amer je napisao(la):
fino je ispalo
a da pitam mozel se na ovim gewindama stelat visina

na svakim gewindama mozes stelat visinu,

Golf je brutalan, svaka ti cast;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

hvala decki,a ovako sam spustio eto radi probe i zeze nista drugo , ovo sam prizeljkivao jaaako dugo vremena ,pa napokon je i to doslo na svoje , hvala jos jednom na lijepim komentarima ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

roki_actros je napisao(la):
Uffff cista perverzija :lol: Steta sto se ne moze ovako voziti :D Jako lijepo, imas stila;)

Pa navjerovatnije se da naci 20m fine ceste u BiH da se moze covjek provozat :D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

tibor987 je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Uffff cista perverzija :lol: Steta sto se ne moze ovako voziti :D Jako lijepo, imas stila;)

Pa navjerovatnije se da naci 20m fine ceste u BiH da se moze covjek provozat :D

e da je i toliko heheh,najjaca fora je bila kad sam izasao na cestu ,pa mi to malo novo bilo heheh,sav napet i cekam dbum bum....al su dosta napete pa i nije grebalo puno sto je zacudno,vazno je da je karter viši hehehe :D
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

:icon_eek::icon_eek::icon_eek: ukini kocnicu ne treba ti :lol: sve pohvale stvarno
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

E druze znaci perverzija,skodaj ovaj dodatak na prednjem braniku i zagewindaj ga po dna:lol::lol:(salim se)
Nemora stalno biti ovako spusten ali kad bude neki street race ili okupljanje obavezno ga zakucaj jer tamo ima mnogo ljudi sto slikaju:cool::lol::lol::lol:
Joj aj ga prodaj:D
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

M A R E X je napisao(la):
E druze znaci perverzija,skodaj ovaj dodatak na prednjem braniku i zagewindaj ga po dna:lol::lol:(salim se)
Nemora stalno biti ovako spusten ali kad bude neki street race ili okupljanje obavezno ga zakucaj jer tamo ima mnogo ljudi sto slikaju:cool::lol::lol::lol:
Joj aj ga prodaj:D

e pa to je to,da mi zivimo negdje gdje su sve ceste ko u bajki moglo bi,ovako se samo spusti malo eto....ili za kakav meeting,vratio sam ga u neku normalnu visinu,bice sutra igranja sa zadnjima da fino uravnam ...mozda i poslikam
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

enesss je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
roki_actros je napisao(la):
Uffff cista perverzija :lol: Steta sto se ne moze ovako voziti :D Jako lijepo, imas stila;)

Pa navjerovatnije se da naci 20m fine ceste u BiH da se moze covjek provozat :D

e da je i toliko heheh,najjaca fora je bila kad sam izasao na cestu ,pa mi to malo novo bilo heheh,sav napet i cekam dbum bum....al su dosta napete pa i nije grebalo puno sto je zacudno,vazno je da je karter viši hehehe :D

Mene bas briga, meni karter iznad prednjeg mosta :D
 
Top