VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

N

nenad

RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

E sad je pefrektan, odlicno mu sjele gewinde!
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

Svaka cast,boja mu je ekstra,bijela lezi pravo 3
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

fakat jedan od najljepsih golfova :icon_eek: ,,unutrasnjost perverzija :icon_biggrin:
 
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

znaci i tvoj golfer se zagewindo,lijepo i agresivno izgleda bas je ono pravo ispalo kultura trojka svega mi ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

hvala decki ;)

frenkie .... ma bilo je i vrijeme,idemo dalje polako ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 october KW Gewinde.....)

evo sad ugly do bola....podignut je negdje 20.og novembra al nisam poslikao.....gewinde u nebo i zimske celicne postavio,od alu 15-ki sam odustao jer sam previse troskova imao
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

ma dobar je bgm i ovako :D :D
a ove 15 ti nista ne valjalju...bolje ih meni prodaj :icon_biggrin::icon_biggrin:
ne fkt...trebaju trici 16" ...................a meni ove 15" :$ :$ :$
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

heheheh za sada NE DAM! hehe salim se

nosio je golf i 16 i 17,iz mog iskustva optimum je siroka 15 ...preko ne ,bar za one koji su non stop na tockovima
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

aha......e to je vec druga prica ;)
u svakom slucaju imas kupca :D
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

Ma mocan golf :cool: prednji dio i unutrasnjost mi se posebno svidjaju :cool:

A felge ne prodaju :icon_smile:

Kakav ti je zvuk sa ovim japanskim loncem jel se previse cuje,prljajul ti izduvni gasovi zadnji branik :icon_question:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

ma sta lijep...fuj fuj... heh hvala drugovi

a yap aupuh ne cadi po braniku,prije sam imao onaj zavrnuti lonac,bio je lijep ,ali vazda branik crn,sa ovim nema problema,a i malo zvuke ima , s obzirom da je dizel zadovoljan sam

a sto se ljetnih felgi tice,mislim da cu ih jos neko vrijeme voziti ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

evo ja sam poprilicno novi ovdje,koliko ima radova nisam sve uspio da pregledam,al sam sad odvojio vremena i protekli sat vremena sam pratio sta si sve radio na autu,,,ne mogu adekvatno da se izrazim da bi skontao sta mislim o tvom autu,ali reci cu samo SVAKA TI CAST,bar sto se mene tice,a koliko vidim i ostali su zadovoljni,posebno me dojmilo to sto si student,i sto pored faksa uspijes da radis sve ovo,ja sam isto student al nisam ni blizu tvom rezultatu,,zelim ti puno puno predjenih kilometara s tvojim ljubimcem,,da ga pazis,i odrzavas kao i do sada,,ovo je definitivno jedna od najboljih trica u BiH,sasvim sigurno,,,,puuunnnoooo srece buraz;););)
 
Top