VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Legend
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

ArminM je napisao(la):
evo ja sam poprilicno novi ovdje,koliko ima radova nisam sve uspio da pregledam,al sam sad odvojio vremena i protekli sat vremena sam pratio sta si sve radio na autu,,,ne mogu adekvatno da se izrazim da bi skontao sta mislim o tvom autu,ali reci cu samo SVAKA TI CAST,bar sto se mene tice,a koliko vidim i ostali su zadovoljni,posebno me dojmilo to sto si student,i sto pored faksa uspijes da radis sve ovo,ja sam isto student al nisam ni blizu tvom rezultatu,,zelim ti puno puno predjenih kilometara s tvojim ljubimcem,,da ga pazis,i odrzavas kao i do sada,,ovo je definitivno jedna od najboljih trica u BiH,sasvim sigurno,,,,puuunnnoooo srece buraz;););)

hvala puno na lijepim rijecima druze,a kako,kad nesto naumim,stedi pa bice uvijek jbg,uvijek ima neka nafaka sto kazu,vecinu stvari sam sam radio,sto nisam mogao drugi su,i sve je bilo dio po dio,uradim nesto,pa odmah na sljedecu stvar mislim....nikad nema kraja,a diplomirao sam prije par dana,pa sad ce aBd biti lakse hehe

prije proljeca mijenjam zadnji most,idu diskovi nazad,i naprijed od benzinca veci i samoventilirajuci diskovi,mozda cak i abs to cemo da jos vidimo,sve osim abs-a u garazi ceka na ugradnju
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

enesss je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
evo ja sam poprilicno novi ovdje,koliko ima radova nisam sve uspio da pregledam,al sam sad odvojio vremena i protekli sat vremena sam pratio sta si sve radio na autu,,,ne mogu adekvatno da se izrazim da bi skontao sta mislim o tvom autu,ali reci cu samo SVAKA TI CAST,bar sto se mene tice,a koliko vidim i ostali su zadovoljni,posebno me dojmilo to sto si student,i sto pored faksa uspijes da radis sve ovo,ja sam isto student al nisam ni blizu tvom rezultatu,,zelim ti puno puno predjenih kilometara s tvojim ljubimcem,,da ga pazis,i odrzavas kao i do sada,,ovo je definitivno jedna od najboljih trica u BiH,sasvim sigurno,,,,puuunnnoooo srece buraz;););)

hvala puno na lijepim rijecima druze,a kako,kad nesto naumim,stedi pa bice uvijek jbg,uvijek ima neka nafaka sto kazu,vecinu stvari sam sam radio,sto nisam mogao drugi su,i sve je bilo dio po dio,uradim nesto,pa odmah na sljedecu stvar mislim....nikad nema kraja,a diplomirao sam prije par dana,pa sad ce aBd biti lakse hehe

prije proljeca mijenjam zadnji most,idu diskovi nazad,i naprijed od benzinca veci i samoventilirajuci diskovi,mozda cak i abs to cemo da jos vidimo,sve osim abs-a u garazi ceka na ugradnju

samo naprijed,ja sam stvarno zadivljen kako si sve uspio da uradis,da sredis po svom ukusu,,koji je kao sto smo svi vidjeli na nivou,sve sto si radio je extra,svaka cast na diplomi,,ako Bog da i ja cu na godinu:):),,a te nove planove koje imas ces zavrsit,sasvim sam siguran,bar ako je gledat po ostalim radovima,ako ista znaci s moje strane puna podrska,bar moralna ako nista drugo,samo naprijed,ides ti daleko:):)
 

LSD

Član
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

heh imenjace.....lijep golf i na celicarama
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

mocna trica:cool:
a sta mislis da skines to "clean", jer nije trica clean ako to pise na njoj...isto ko sto na ogradi pise Pii..al dzaba:lol:
jedina zamjerka je to, ostalo sve ;)
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

hvala decki,malo cu ga spustiti,nazad je visi ,bar da uravnam :Da neka clean , meni ne smeta ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

ma zwer brate odlicno samo nastavi vidi se da znas sta radis;);) sretno dalje :icon_smile:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

GreenDevil je napisao(la):
:cool::cool::cool::cool:
samo mu fali malo vise obrtnog momenta(ak znas na sta mislim) :):):):)

o da,iz ovog motora se nema sta izvlaciti,a sta god da uradim steta je presao je sad 115 000 mogu ga samo sj*ati nadogradnjama....sve se nesto planira,poprilicno kosta,....budem li ga ovako volio bice sigurno:D....a radi se o drugom malo naprednijem dizel motoru,otom potom pa mozda i nesto bude;)
 
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

ne diraj ga onda nista ako je dobar motor i ako je malo preso
lako je nac kakav TDI i ubacit al ima vremena:cool::cool:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

tako i ja mislim , zao mi kvariti ako to nije TO
kad dodje do toga aBd onda ce biti sigurno veci korak,ne razmisljam o tdi-u od trojke...otom potom nikad ne znas sta moze da izleti za uzeti ;)
 
Član
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

sve je nasvom mjesto osim zadnjeg londa ne stoji mu ni sekunde isto ko "sulnar" sve ostalo za 10:cool:
 
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

enesss je napisao(la):
tako i ja mislim , zao mi kvariti ako to nije TO
kad dodje do toga aBd onda ce biti sigurno veci korak,ne razmisljam o tdi-u od trojke...otom potom nikad ne znas sta moze da izleti za uzeti ;)

ma nadjes od mk3 TDI 110ks a noviji modeli zahtijevaju i prerade nosaca i 100 nekih djavola,bolje uzmes originalni 110 i odes kod cika Srdjana :cool::cool::cool::cool:
 
Legend
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

@ nane : hehe joj yap na njemca , jedino ako je racer ide...znam,izmijenjao sam par nekih a ovaj mi je ajmo reci Sjeo,na slikama izgleda dosta glupo,al ovako i ne bas,bar po meni....;)

@green...... e i to sam vec gledao,sa 110 ks tdi-a po njegovim brojkama ide od 140 do 156 konja,ali i oko 300 i nesto eu cini mi se
 
RE: Golf III enesss...(08 decembar zimaa :()

enesss je napisao(la):
@ nane : hehe joj yap na njemca , jedino ako je racer ide...znam,izmijenjao sam par nekih a ovaj mi je ajmo reci Sjeo,na slikama izgleda dosta glupo,al ovako i ne bas,bar po meni....;)

@green...... e i to sam vec gledao,sa 110 ks tdi-a po njegovim brojkama ide od 140 do 156 konja

bas ti je malo 150ks na 1100kg:lol::lol::lol::lol::lol:
kod mene je 1.9TD+i u mk2 i podera joj trapove :):):):)
 
Top