VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
Sad komotno mozes da se nosis sa evropskim lobanjama na Wörthersee-u. Problem je sto su policajci njihovi dosta ispraksani, i znaju kad i kako treba da kupe kajmak. Olaksakju neznalce za dosta opreme. Ako i budes isao tamo (u sto sam uvjeren da hoces) dobro se raspitaj za tu opremu i sve to. A bagse mislim da svak vidi, ko se zavuce ispod, barem je to lako, a oni laici nisu. A sto se tice ''bags are for groceries'' i to - pusti pricu. Svi smo mi svjesni kakve su nam ceste i uslovi po kojima rolamo, tako da bi svi rolali na bagsima, da imamo para i da nam je to sve dostupno. To je nesto najisplatnije po meni, za nase ceste. Da ciljam na to, prije bi isao na bags, skupljao duplo para nego za KW, al bi znao zasto to radim. Spas je od svega. Samo naprijed druze, skoro sam prelistao cijelu temu. Radis to s pedigreom... U zdravlju da se vozis i uzivas !
 
Član
inace predivno auto, postavljas standarde kod nas;)

a interesuje me kad bi isao na US haubu sta bi za tablicu, jer ova nasa je prevelika??
 
Legend
etno je napisao(la):
Sad komotno mozes da se nosis sa evropskim lobanjama na Wörthersee-u. Problem je sto su policajci njihovi dosta ispraksani, i znaju kad i kako treba da kupe kajmak. Olaksakju neznalce za dosta opreme. Ako i budes isao tamo (u sto sam uvjeren da hoces) dobro se raspitaj za tu opremu i sve to. A bagse mislim da svak vidi, ko se zavuce ispod, barem je to lako, a oni laici nisu. A sto se tice ''bags are for groceries'' i to - pusti pricu. Svi smo mi svjesni kakve su nam ceste i uslovi po kojima rolamo, tako da bi svi rolali na bagsima, da imamo para i da nam je to sve dostupno. To je nesto najisplatnije po meni, za nase ceste. Da ciljam na to, prije bi isao na bags, skupljao duplo para nego za KW, al bi znao zasto to radim. Spas je od svega. Samo naprijed druze, skoro sam prelistao cijelu temu. Radis to s pedigreom... U zdravlju da se vozis i uzivas !

prije svega hvala druze ;) , potpis za sve
a jbg , nikad u ovom sportu se sve nije slagalo ,... uvijek je nesto ne dozvoljeno jbg
u zadnje vrijeme na vise strana cujem za nove zakone o nekim sitnicama tipa siroke felge , gume itd , valjda ce se dosta moci atestirati ..... ako to bude islo , gledacu da odradim atest i onda jbg manje su sanse da me neko maltretira pa vidjecemo


golf_R32 je napisao(la):
inace predivno auto, postavljas standarde kod nas;)

a interesuje me kad bi isao na US haubu sta bi za tablicu, jer ova nasa je prevelika??


hvala prijatelju ,
jeste , BiH tablica je puno veca , nikako se to ne uklapa i izgleda pre ruzno , lako je napraviti malu tablu ali odmah imam problem sa policiom sto mi ne treba i definitivno odustajem od us gepeka , ici cu na normalni gepek sa spojlerom , uz neke male izmjene...bez brisaca ;)
 
Član
Što se tiče US gepeka ja sam se raspitivao za svog mercedesa jer imam kući dosta stvari od US okaša pa sam kontao i US gepek stavit i tablicu dimenzija US ali to je samo zajebancija sa policijom. Lijepo je za vidit ali kad te počmu peglat radi tablice naće ti još 15 stvari koje nisu po propisima ,zato bolje standardni gepek malo prepravi po svom ukusu i nemas problema.

Pratim auto od samog početka i mogu samo reći da je savršeno.Najviše mi se sviđa što si zadržao orginalnost auta . Ima puno lijepih detalja i prepoznatljivo je. Nek je sa srećom :cool:
 
Putovanja.ba
Administrator
Enese, dobar si posao napravio, auto je sad rijetkost i pojam za nase podrucje, svaka cast ;)
 
Jao Enese druze, idol si, ovo je trenutno najjaci projekat u BiH koji je meni poznat, nemam ama bas ni jedne zamjerke. Jedino sto meni ovom autu jos fali su neki detalji, sitnice. Ovako izgleda svjetski, ali treba jos "nesto" po cemu ce se izdvajat od ostatka svjetskih wagena, kontas? :)

Puno srece dalje i ja sam bio onaj koji je vazda srao bags are for groceries, sve dok nisam nabavio gewinde i odvrno ih maksimalno i onda sam skonto koliko su baloni zapravo dar od boga :D
 
Legend
superman je napisao(la):
background i cover na fb, postaje pravi mali dream car

oh , to moram vidjeti :cool:

Dejan 16v je napisao(la):
:icon_smile::icon_eek:;)

:cool:

bebekw210 je napisao(la):
Što se tiče US gepeka ja sam se raspitivao za svog mercedesa jer imam kući dosta stvari od US okaša pa sam kontao i US gepek stavit i tablicu dimenzija US ali to je samo zajebancija sa policijom. Lijepo je za vidit ali kad te počmu peglat radi tablice naće ti još 15 stvari koje nisu po propisima ,zato bolje standardni gepek malo prepravi po svom ukusu i nemas problema.

Pratim auto od samog početka i mogu samo reći da je savršeno.Najviše mi se sviđa što si zadržao orginalnost auta . Ima puno lijepih detalja i prepoznatljivo je. Nek je sa srećom :cool:

upravo tako , a i sto vise fotki pratim , nekako mi se i ne svidja pa odustajem
hvala puno , drago mi je da ti se svidja ;)

ezemal je napisao(la):
drug svaka cast golf je ;)

hvala druze

Fele je napisao(la):
Enese, dobar si posao napravio, auto je sad rijetkost i pojam za nase podrucje, svaka cast ;)

hvala fele ;)

erol_brcak je napisao(la):
Jao Enese druze, idol si, ovo je trenutno najjaci projekat u BiH koji je meni poznat, nemam ama bas ni jedne zamjerke. Jedino sto meni ovom autu jos fali su neki detalji, sitnice. Ovako izgleda svjetski, ali treba jos "nesto" po cemu ce se izdvajat od ostatka svjetskih wagena, kontas? :)

Puno srece dalje i ja sam bio onaj koji je vazda srao bags are for groceries, sve dok nisam nabavio gewinde i odvrno ih maksimalno i onda sam skonto koliko su baloni zapravo dar od boga :D

hvala prijatelju
uvijek se nesto mota po glavi,puno idea imam ali volim čejfiti polako
heheheh, ja od prvog dana kako sam gewinde kupio vozim nisko,....jako nisko
sto se mene tice pase mi i tako , ali kako je beba dosla , jos kako su nase ceste iz godine u godinu sve losije , ovo mi je u svakom pogledu savrseno rjesenje , a uz to bicu jos malo nizi:D

badboy je napisao(la):
Hocemo mi opet u kolonu za Gradisku :D ;););)

ooj legendo , aBd hocemo kakvo je to pitanje :cool:
bas gledam , Gradiska je obicno prvi meet u proljece , valjda i ove godine opet bude u Aprilu .... fali mi sve to :lol:





Majmo je napisao(la):
Enese ti ugradio Airride ? I jesi li ti njega zadnji put prao ondje kod Sene u Cz ?

ugradio , pa sad doradjujem ..... a ne volim se hvaliti pa nije procurilo :lol:
ako mislis u jesen ? kod jaske ...da
 
Član
Jel prodajes ti gewinde ? Da prodamo to Dzaficu , i on ce ove godine da dodje ,uspio sam ga nekako nagovoriti :lol:;)
 
Top