VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

VW Golf MKIII/vento front by Enes - Komentari projekta

Član
Vrhunski projekat vrhunsko auto :icon_eek: a i clip je cool uradjen :icon_smile:

A ovaj airride je zakon pogotovu za ove nase puteve :icon_smile: cim naletis na neku prepreku samo ga podignes i vozi dalje :D:cool:

Koliko ima nivoa stimanja visine ?!
 
Legend
hvala drugovi ;)

andel.... ne znam druze prestao sam brojati .... kad i koliko mogu , sta volim radim ;)

omo..... hvala prijatelju,takav sam i sam , drago mi je da tako mislis ;)


@ dzinn ......hvala ti ....evo legendo jos malo rjesavamo ono , samo da se poigram sa skracivanjem adaptera jer hocu ici jos nize pa odmah rjesavamo brzo je to ;)

ivice ..... cekam , tu sam samo zovi !!! :cool:

eldin ,...... aBd gledacu da odem ;)

adi187 je napisao(la):
Vrhunski projekat vrhunsko auto :icon_eek: a i clip je cool uradjen :icon_smile:

A ovaj airride je zakon pogotovu za ove nase puteve :icon_smile: cim naletis na neku prepreku samo ga podignes i vozi dalje :D:cool:

Koliko ima nivoa stimanja visine ?!
svakako
pa mimo ovog sto mogu zakucati auto na pod kad hocu , s obzirom da imam malu curicu uvijek je zeznuto gdje dalje ici na gewindi i zakucan .... sad je to rijesen problem jer mogu imati i visinu i udobnost , a i nize i tvrdje sa sport performansama jbg

koliko nivoa ima ne mogu tacno u mm reci ,....ali doslovno ide u nebo kao jeep , a u pod do kraja :cool:

znam da ce biti onih koji vole pametovati to nije to bla bla bla , gewinda static ovo ono ..... al ko me zna , zna da sam na kw-u uvijek prenisko vozio , tako da se ni to nece promijeniti ;)
 

MTR

Član
Hahaha , to legendo , stvarno nisi dobre glave :cool::cool::cool:

moram ovaj video stavit kod sebe na fb :icon_biggrin:

abd , dok proljepota eto mene kod tebe da ga zaglancamo , na naselje :D
 
Član
video bez komenatara golf kamaru komentara al pozitivnih...ovo je ludo koda si na drogama nekim..:lol:
 
Legend
MTR je napisao(la):
Hahaha , to legendo , stvarno nisi dobre glave :cool::cool::cool:

moram ovaj video stavit kod sebe na fb :icon_biggrin:

abd , dok proljepota eto mene kod tebe da ga zaglancamo , na naselje :D

moze legendo , pucaj video gdje god volis

oh super super ja sam uvijek za , i mislio sam , bas sve kad odradim sto sam nakupio da bacim poliranje , lak je super , pa sam te bas mislio upitati za savjet sa cim da idem , da nebi slucajno pogresnim sredstvom ostetio .... otom potom javim ti se odmah , a ti Bujrum uvijek druze moj ;)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Enese svaki put me prijatno iznenadis,
ovaj airride je prava stvar :cool:

hvala druze ;)

soffa je napisao(la):
video bez komenatara golf kamaru komentara al pozitivnih...ovo je ludo koda si na drogama nekim..:lol:

hah pa da Drogam se :D ovo je dusevna hrana pa sta ces jbg :cool:
hvala ti druze
 
Član
joj što znaš ukenjat s ovom muzikom na videu, hoćemo ba da čujemo ono " tsssssssss " :icon_biggrin:

nego jesil vozio auto, kako se ponaša u vožnji, jel možeš da voziš pod bilo kojom visinom osim ono kad se spusti do kraja :icon_smile:
 
Član
kako ce saobraćajci znat da enes ima air ride, to je možda problem samo onima koji registruju auto u austriji pa ih guze prilikom pregleda na tehničkom ;)
 
Top